Polonahá Rihanna: To sú ale boky!

28. februára 2019
5032
 

Už sú to tri roky, odkedy Rihanna vydala svoj posledný, mimoriadne úspešný album Anti. To však neznamená, že by o speváčke nebolo počuť. Najnovšie spôsobila poriadny rozruch s fotografiou, ktorou propaguje svoju značku spodnej bielizne SAVAGE X FENTY. Talentovanej kráske to aj napriek pár kilám navyše stále veľmi pristane!

Barbadoská kráska je známa aj tým, že sa u nej pravidelne striedajú obdobia, kedy je štíhla ako prútik a naopak tie, kedy čo to priberie. V posledných mesiacoch si Rihanna drží pár kíl navyše, to však v jej prípade určite nie je na škodu. Zo svojej postavy si ťažkú hlavu nerobí a je zjavné, že sa netrápi ani žiadnou prísnou diétou.

V jej prípade to je sympatické o to viac práve preto, že jej značka luxusnej spodnej bielizni SAVAGE X FENTY sa na rozdiel od konkurencie orientuje aj na ženy s nadrozmernou veľkosťou. Značka sa totiž drží jasnej stratégie, ktorá hovorí, že aj ženy mimo konfekčnej veľkosti si zaslúžia byť krásne a cítiť sa sexi.

Z produktov značky SAVAGE X FENTY si vyberie skutočne každá žena, nakoľko sú v ponuke veľkosti od 32A až do 44DDD, respektíve XS-XXXL. Ceny produktov pritom začínajú už na sume pár desiatok eur. „Moja vízia bola inkluzívnosť a to, aby sa ženy vždy cítili spokojne a vyjadrovali svoju ženskosť cez malú čipku, korzet či podprsenku,“ priznala Rihanna na margo svojej značky.

Zdroj: Instagram/BadgalRiRi, Instagram/SavageXFenty

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.