Skvelá chuť kávy v pohodlí domova. Nespresso predstavuje aromatizované kávy Barista Creations

1. apríla 2020
2802
 

Tiež vám už doma chýba chuť dobrej kávy z kaviarne? To však nemusí byť žiaden problém. Nespresso znova uvádza svoj rad aromatizovaných káv pod názvom BARISTA CREATIONS. Tieto kávy sú vytvorené tak, aby priniesli zákazníkom dokonalú rovnováhu medzi arómou kávy a sladkým jemným lahodným potešením. Objednať spolu s kávovarom si ich môžete v bezpečí priamo domov. Lahodnú chuť kávy si tak zodpovedne môžete užívať užívať aj počas karantény. 

Kávy Nespresso BARISTA CREATIONS skvele dopĺňajú existujúce rady mletých a pražených čiernych káv. Znovu uvádzané kávy sú stelesnením troch receptúr, ktoré sú inšpirované umením a kreativitou najlepších svetových baristov a tak umožnia milovníkom kávy rovnaký zážitok ako z rúk baristu aj vo pohodlí vlastného domova.

Sladký pôžitok na tri spôsoby

Nespresso BARISTA CREATIONS aromatizované kávy sú kolekciou troch veľmi lahodných káv pre kávovary NESPRESSO. Zahrňujú zmesi pomenované a inšpirované dezertmi: delikátna vanilková “Vanilla Éclair”, karamelová “Caramel Crème Brulée” alebo čokoládová “Cocoa Truffle”. Tieto receptúry určite potešia každého milovníka kávy pri akejkoľvek príležitosti.

Aromatizované zmesi NESPRESSO

  • Barista Creations Vanilla Éclair -zamatová Vanilla Éclair je plná zmesi zŕn Arabica z Latinskej Ameriky, v ktorej Vás zaujme sladká a hodvábna chuť.
    Cena za balenie 10 ks kapsúl: 4,70 €
  • Barista Creations Caramel Crème Brulée – dotyky arómy karamelu zjemňujú tóny praženia tejto zmesi káv Arabica z Latinskej Ameriky. Výsledná zmes je veľmi bohatá s plnou krémovou chuťou, ktorá Vám osladí deň.
    Cena za balenie 10 ks kapsúl: 4,70 €
  • Barista Creations Cocoa Truffle – v tomto espresse, ktoré bolo inšpirované bohatou chuťou pripomínajúcu horkú čokoládovú pralinku, sa spája aróma horkej čokolády s cereálnymi tónmi zŕn Arabica z Latinskej Ameriky.
    Cena za balenie 10 ks kapsúl: 4,70 €

Nový rad aromatizovaných káv BARISTA CREATIONS je dostupný od 23.03.2020. Pre viac informácií navštívte Nespresso.com.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.