Tereza Mašková lepšia než Lady Gaga? Budete mať zimomriavky!

16. júna 2020
3053
 

Filmovú skladbu Shalow od Lady Gaga a Bradleyho Coopera pozná zrejme každý. Film Zrodila sa hviezda patrí zrejme aj vďaka hudbe medzi tie najúspešnejšie snímky, ktoré sa v posledných rokoch objavili v kinách. Spomínanú skladbu si pred pár dňami zaspievala aj česko-slovenská SuperStar.

Talentovaná Tereza Mašková už neraz dokázala, že dokáže zaspievať takmer čokoľvek. Počas charitatívneho galavečera Spolu pre Slovensko na obrazovkách Televízia Markíza zabodovala po boku Kulyho z Desmodu. Dvojica si zaspievala známy filmový hit a za svoj výkon by sa nemuseli hanbiť ani na odovzdávaní Oscarov. „Spievalo sa mi veľmi dobre. Som z toho nadšená a užila som si to a dúfam, že aj Kuly,“ prezradila Mašková v rozhovore pre TV Markíza.

Tereza Mašková je síce česká speváčka, no nejakú dobu už žije v Bratislave so svojim priateľom, po zatvorení hraníc tak ostala na niekoľko mesiacov bez svojej rodiny. Tereza Mašková je síce česká speváčka, no nejakú dobu už žije v Bratislave so svojim priateľom, po zatvorení hraníc tak ostala na niekoľko mesiacov bez svojej rodiny. Mnoho voľného času využila na to, že dokončovala prípravy svojho debutového albumu Zmatená, ktorý je v predaji od 12. júna.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.