Bratislavské módne dni 2019: Originálna prehliadka značky Steve Madden

16. apríla 2019
5213
 

Bratislavské módne dni v pondelok večer odštartovali svoj štrnásty ročník. Maratón prehliadok do nášho hlavného mesta aj tento rok prinesie prehliadky domácej ale aj zahraničnej módnej scény. Jedným z vrcholov prvého prehliadkového dňa bola originálna prehliadka americkej značky Steve Madden.

Poznáte značku Steve Madden? Ak ste milovníkom kvalitných a štýlových topánok, tak vám ju zrejme netreba predstavovať. História tejto značky sa začala písať ešte v roku 1990 v New Yorku. Topánky, kabelky a iné doplnky s menom Steve Madden dnes poznajú po celom svete.

Topánky z radu Steve Madden sa tešia veľkej obľube aj v radoch celebrít ako Selena Gomez, Ariana Grande, Miley Cyrus či Katy Perry. Na prvý pohľad možno príliš odvážne, no stále nadčasové kúsky si od minulého mesiaca môžete kúpiť aj v Bratislave. Prvú slovenskú predajňu Steve Madden nájdete v nákupnom centre Aupark. “Jeho ikonické topánky poznajú ženy po celom svete. Vyznačujú sa jedinečným dizajnom, originálnymi vzormi a vysokou kvalitou. Svojimi dizajnmi umožňuje ženám vyjadriť svoju vlastnú individualitu skrz ich unikátny štýl a pritom zachytáva všetky najnovšie trendy,“ povedala Monika Reháková, Steve Madden Slovakia.

Foto: Ivan Medveď

Zdieľaj článok:

Comments are closed.