Ste hrdí na to, odkiaľ pochádzate? Ukážte to štýlovo svojmu okoliu!

17. októbra 2019
4101
 

U väčšiny z nás by sme v šatníku zrejme našli minimálne jedno tričko s motívom svetových metropol ako New York, Londýn a Sydney. Footshop však pri tvorbe svojej novej kolekcii vôbec nemusel chodiť ďaleko. Predlohou pre nové trendy kúsky sa totiž stali Bratislava, Praha a Budapešť.

Dizajnérske kolekcie s Laformelou či Rytmusom sa tešili veľkému záujmu. Teraz Footshop predstavuje jedinečný koncept, ku ktorému ho inšpirovali jeho vlastné kamenné predajne. Najnovšie tak môžeš nosiť tričko alebo tašku, ktorá odkazuje na tvoje rodisko.

Kamenné predajne známeho streetwearového predajcu si veľmi rýchlo našli svoju stálu klientelu, ktorá sa rada a pravidelne vracia. Obchody na Slovensku, v Česku a Maďarsku totiž pravidelne ponúkajú exkluzívne kolekcie a značky, ktoré u iných lokálnych predajcov nenájdete.

„Vážime si našich zákazníkov a chceli sme im priniesť niečo špeciálne, čo bude symbolizovať ich obľúbené predajne. Naša nová kolekcia odkazuje na ikonické monumenty v tých mestách, ktoré si spájame s našou značkou. Ak náhodou predsa len neviete, kde sa tieto lokácie v Bratislave, Prahe a Budapešti nachádzajú, môžete ich vyhľadať pomocou sprievodných súradníc,“ prezradil Boris Belluš, brand manažér zo slovenského Footshopu.

Súčasťou novej kolekcie je pätica tričiek v unisex veľkostiach, štvorica platených tašiek a štvorica kľúčeniek. Všetky produkty sú dostupné v čiernej farbe, ktorá sa u zákazníkov teší dlhodobo najväčšej obľube. „Dá sa povedať, že celá táto kolekcia vznikla tak trochu omylom. Pôvodne sme tieto návrhy mali pripravené len pre účel „uniforiem“ našich zamestnancov na predajniach, aby týmto spôsobom reprezentovali Footshop a svoje mesto. Nápad sa však páčil natoľko, že sme si povedali, prečo veci nespraviť dostupné aj pre našich zákazníkov. Ku klasickým tričkám sme pridali tašky a prívesky a kolekcia bola na svete,“ prezradil Martin Březina, Merchandise/Collaborations Coordinator z Footshopu.

Ak ste hrdí na to odkiaľ pochádzate a chcete dať svetu najavo, aký je váš pôvod, tak táto kolekcia je tu presne pre vás. Tak ako pri iných produktoch, aj v tomto prípade ide o kvalitne spracované tričká zo 100% bavlny, vďaka čomu sa nemusíte báť toho že by ste sa pod tričkom cítili ako sardinky v oleji. Celú kolekciu nájdete v kamenných predajniach alebo na internetovej stránke Footshopu.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.