V McArthurGlen Designer Outlet Parndorf štartuje Fashion Shopping Weeku

21. augusta 2020
3121
 

Obľúbený McArthurGlen Designer Outlet Parndorf si pre svojich zákazníkov pripravil týždeň skvelých zliav. Na Fashion Shopping Week sa môžete tešiť od 24. augusta do 29. Augusta. Lákadlom sú dodatočné zľavy z outletovej ceny známych luxusných, lifestyle a dizajnérskych značiek až do výšky 50%.

Trendsetteri pozor – McArthurGlen Designer Outlet Parndorf v auguste pre milovníkov módy pripravil úplne nový zážitok z nakupovania plný horúcich zliav! Vďaka predlženým otváracím hodinám môžete nakupovať od pondelku do piatku v čase od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 9:00 do 18:00. Muži aj ženy tak môžu svoje nákupné chúťky uspokojiť počas Fashion Shopping Weeku od 24. do 29. augusta a ušetriť až 50% z outletovej ceny.

Tešiť sa môžete na letné kolekcie známych luxusných, lifestyle a dizajnérskych značiek, ako sú Adidas, Diesel, Guess, Converse, Under Armour a mnoho ďalších. Nakupovanie samozrejme prebieha v súlade so všetkými oficiálne predpísanými zdravotnými a bezpečnostnými opatreniami. V približne 160 obchodoch so širokou škálou značiek a veľkým výberom módy, šperkov, obuvi, športového a rekreačného oblečenia, domácich potrieb, ako aj veľkého množstva hier a oblečenia pre deti, vďaka ktorým je nakupovanie ešte zábavnejšie. Letné potešenie z nakupovania si môžete užiť ešte pred príchodom jesene.

„Pekný koniec leta a zároveň skvelý začiatok jesene: Chceme našim návštevníkom ponúknuť zážitok z nakupovania plný skvelých zliav. Počas Fashion Shopping Weeku s predlženými otváracími hodinami v pondelok až piatok od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 9:00 do 18:00 sa môžu naši hostia tešiť na špeciálne ponuky,“ prezradil Mario Schwann, Manažér centra McArthurGlen Dizajnér Outlet Parndorf.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.