Skvelá novinka pre študentov: Vďaka Yoxo Marketu môžete obchodovať so svojimi dátami

2. septembra 2020
3102
 

Určite to dobre poznáte. Chcete si užívať si život naplno, chatovať bezstarostne s priateľmi a možnosť rozhodnúť sa slobodne, ako naložíte so svojimi dátami. A v tom zistíte, že ste svoje dáta vyčerpali. Vďaka novému Yoxo paušálu môžete s dátami bezstarostne obchodovať a v prípade, že tie svoje vyčerpáte, môžete si kúpiť nové za zvýhodnenú cenu. Cena nového Yoxo paušálu od Orangeu je 15 € a je určený pre všetkých študentov vo veku od 15 do 26 rokov. 

Dnes sú mobilné dáta pre mladých tým najcennejším artiklom. Využívajú ich k tomu, aby sa zabávali, komunikovali s priateľmi a spolužiakmi na obľúbených sociálnych sieťach, zdieľali svoje zážitky a boli stále v obraze, čo sa vo svete deje. Preto potrebujú paušál, ktorý spĺňa všetky ich potreby a ponúka im slobodu voľby. Orange si je toho vedomý, a preto prichádza s novým študentským paušálom Go Yoxo, ktorý im dáva možnosť rozhodnúť sa, ako so svojimi dátami naložia.

So študentským paušálom získajú mladí všetko, čo potrebujú

S novým študentským paušálom Go Yoxo si žiaci a študenti základných, stredných aj vysokých škôl môžu naplno užívať neobmedzené hovory a SMS/MMS správy, 5 GB dát. Jeho súčasťou je aj obľúbený dátový balíček Nonstop sociálne siete, vďaka ktorému môžu používať aplikácie ako Snapchat, Instagram, Facebook, Whatsapp a Messenger úplne bez obmedzení. Najväčšou výhodou, ktorú s paušálom mladí získajú, je, že so svojimi nespotrebovanými dátami môžu naložiť, ako uznajú za vhodné – môžu si ich bezplatne preniesť do ďalšieho fakturačného obdobia alebo ich môžu predať  na Yoxo markete a vďaka tomu si znížiť svoju faktúru. Mesačný poplatok za paušál Go Yoxo je 15 eur. Jedinou podmienkou pre získanie tohto výnimočného paušálu je karta ISIC, ITIC alebo EURO<26.

Predaj a kúpa dát cez Yoxo Market

Orange ako prvý operátor vytvoril pre mladých Yoxo Market – burzu, na ktorej si môžu študenti sami povedať, čo spravia so svojimi dátami. Ak im chýbajú, môžu si dokúpiť extra dáta alebo naopak, ak si za predošlý mesiac dáta ušetrili, môžu ich jednoducho predať. Rozhodnutie je len na nich.

Skvelé je, že s Yoxo Marketom študenti ešte aj ušetria. Predaj aj nákup dát na Yoxo Markete je možný po balíkoch s objemom 1 GB. Zo začiatku je cena za 1 GB nastavená na 1 euro, pričom cena je pohyblivá v závislosti od ponuky a dopytu. Ak zákazník predá svoje dáta na Yoxo Markete, automaticky sa mu o danú sumu zníži nasledujúca faktúra. Rovnakú sumu zaplatí, ak si dáta na Yoxo Markete dokúpi. Oproti štandardnej cene  4 € za 1 GB  pri cene 1 € tak ušetrí 3 eurá.

Maximálny objem dát, ktorý študenti môžu na Yoxo Markete počas jedného fakturačného obdobia predať, sú 2 GB, pričom aj tento maximálny objem sa môže dynamicky meniť podľa toho, ako sa bude obchodovanie na Yoxo Markete vyvíjať.

K obchodovaniu s dátami pridal Orange aj ďalšie skvelé výhody. Keďže mu záleží na zodpovednom a ekologickom správaní, rozhodol sa odmeniť tých študentov, ktorí k presunu do školy či práce využívajú Slovnaft BAjky. Ak sú držiteľmi kariet ISIC, ITIC a EURO <26 a majú zakúpený Ročný študent program Slovnaft Bajku, Orange im každý mesiac dá 1 GB dát navyše.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.