Návrat Beverly Hills 90210: Pozrite si prvý trailer!

14. mája 2019
4551
 

Ak ste vyrastali v 90-rokoch, určite ste aspoň raz videli dnes už kultový seriál Beverly Hills 90210. Pred pár rokmi sme sa síce dočkali nového spracovania, no to si ani zďaleka nezískalo toľko fanúšikov, ako pôvodná séria. Americká televízia Fox sa tento rok rozhodla tento legendárny seriál vrátiť na obrazovky s pôvodnou hereckou zostavou. Chýbať bude len zosnulý Luke Perry.

Pred pár mesiacmi ešte zrejme nikto nedúfal, že by sme sa skutočne dočkali návratu Beverly Hills 90210. Fámy o možnom obnovení tohto seriálu sa síce v médiách objavili už viackrát, no nikdy z toho napokon nič nebolo. O to smutnejšie je, že pôvodná zostava sa spojila až po tom, čo pred pár mesiacmi náhle umrel Luke Perry, ktorý sa pred kamerou preslávil úlohou Dylana.

Nakrúcanie novej série by malo začať ešte koncom mája, zostava v žložení Gabrielle Carteris, Shannen Doherty, Jennie Garth, Brian Austin Green, Jason Priestley, Tori Spelling a Ian Ziering už poctivo zarezávajú a študujú svoje scenáre. Veľké prekvapenie je najmä účasť Shannen Doherty, ktorá pred pár rokmi prekonala rakovinu a odvtedy sa mediám skôr vyhýbala.

Nová séria BH90210 sa na obrazovky dostane už 7. augusta 2019. Nepôjde však o príbeh, aký by zrejme väčšina z nás očakávala. Herci si totiž v jedenástej sérii zahrajú samých seba a budú čeliť tomu, že niekto chce za každú cenu tento seriál reštartovať, čo sa im vôbec nepáči. Televízia FOX zatiaľ počíta len so šesticou dielov, no aj to je po 25 rokoch od poslednej klapky skvelá správa.

Vonku je už aj prvý trailer, ktorý vtipne zrecykloval známu zvučku:

Zdieľaj článok:

Comments are closed.