Emma Drobná konečne prehovorila o svadbe so známym športovcom!

10. júna 2020
4508
 

Emma Drobná patrí už niekoľko rokov medzi naše najúspešnejšie speváčky. Po tom, ako blondínka ešte v roku 2015 vyhrala SuperStar vyšiel jej debutový album a niekoľko úspešných singlov, ako napríklad Smile, Words či Try. Teraz Emma konečne prehovorila o svojom druhom albume, ale aj tajnej svadbe s Filipom Šebom.

Podobne ako iným speváčkam, tak aj Emme Drobnej takmer všetky pracovné aktivity zrušila pandémia koronavírusu. Rodáčka z Nového Mesta nad Váhom však nezaháľala a toto obdobie využila na dokončenie svojho očakávaného albumu, ktorý bude nasledovať jej úspešný debut You Should Know z roku 2017. Od tej doby stihla zmeniť svojho partnera, no tiež svoj účes.

View this post on Instagram

The shorter the better @renatamarova

A post shared by Emma Chorchelisita Drobná (@emmadrobna) on

Emma nikdy nepatrila medzi speváčky, ktoré by zverejňovali informácie či fotky zo svojho súkromia. O to prekvapivejšie bolo, keď sa minulý rok prevalilo, že žije po boku známeho slovenského futbalistu Filipa Šeba. Ten Emmu na sociálnych sieťach pravidelne označuje ako „wifey“, čo v preklade znamená manželka. Pochopiteľne tak začali fanúšikovia tejto speváčky špekulovať nad tým, či sa Drobná za Šeba tajne vydala. „Smejeme sa, že sme spolu skoro stále, no neublížilo nám to. Svadba nebola,“ prezradila Drobná na otázku, ako prežila karanténu po boku svojho priateľa.

Drobná v rozhovore pre TV Markíza priznala aj to, že zdokonaľovala svoje kuchárske schopnosti a dokončila svoj druhý album, ktorý budeme počuť už čoskoro. Ukážky nových songov Emma pravidelne zverejňuje spolu s Filipom Šebom na svojom Instagrame.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.