Jar prichádza: oslávte jej príchod na Spring Late Night Shopping už 19.marca

26. februára 2020
4052
 

Prvé púčiky kvitnú a jar veselo pláva vzduchom – ideálny čas, aby mohli nové trendy priviesť do šatníka čerstvý vzduch. Milovníci nakupovania sa majú na čo tešiť –  McArthurGlen Designer Outlet Parndorf vás pozýva na pestrý jarný Late Night Shopping už 19. marca! S predĺženou otváracou dobou od 8:30 do 21:00 a ponukami so zľavami až 80 percent na luxusné, lifestylové a dizajnérske značky ako Karl Lagerfeld, Furla, Aigner, Guess, Armani a mnoho ďalších si doplníte šatník o najnovšie jarné trendy, po ktorých srdce túži.

Vítame jar s novými športmi

Nezabúdajme ani na športovú výbavu; adidas, Arc’teryx aj Salomon majú vhodné vybavenie na každú indoor aj vonkajšiu aktivitu. Športové zázemie v stredisku rozširuje úplne nový obchod KJUS, ktorý sa otvára 18. marca a zrýchli tep predovšetkým milovníkom lyžovania a golfu. Inovatívna značka zapôsobí prepracovanými návrhmi v kombinácii s tou najlepšou funkčnosťou.

Farebná jarná atmosféra

Vďaka atraktívnym dekoráciám a sviežej jarnej atmosfére bude nová sezóna v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf atraktívna pre všetkých. Okrem početných zliav tu nájdete aj pestrý zábavný program pre perfektný deň. Živá hudba a kapely ako Jazzophoniker a Groove n Move budú sprevádzať návštevníkov počas ich nákupného výletu. Početné food trucky poskytnú kulinárske špeciality, takže po krátkom vydýchnutí v oddychovej zóne sa môžete opäť  zamerať na nové jarné trendy. Pre malých hostí je tiež nachystaný kopec programu: tí najmenší sa môžu vyblázniť v detskom kútiku Dinoland, či zapojiť sa do tvorivých dielní.

Fotka ako suvenír: nezabudnite sa odfotiť pri pozoruhodnej trojstrannej fotografickej stene!  Vybrať si môžete zelenú stenu z rastlín, vzhľad ušľachtilého dreva, alebo maľovanú farebnými kvetinovými grafitmi, jarná inštalácia ponúka návštevníkom fotografické motívy pre každého. „Jarný Late Night Shopping je pre nás obzvlášť príjemnou príležitosťou ako naštartovať novú sezónu so zákazníkmi. Okrem skvelých ponúk chceme našim hosťom ponúknuť nezabudnuteľný zážitok z nakupovania s rozmanitým programom a jarnou atmosférou pre celú rodinu, “hovorí Mario Schwann, manažér centra McArthurGlen Designer Outlet Parndorf.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.