Tretie pokračovanie hororu V zajatí démonov mieri do slovenských kín

3. júna 2021
1952
 

Milovníkom hororu by určite nemalo uniknúť ďalšie pokračovanie úspešnej série V zajatí démonov. Vyšetrovatelia paranormálnych javov, manželov Eda a Lorraine Warrenovcov, sa vracajú na plátna v tretej časti s podtitulom Prinútil ma k tomu diabol.

Máloktorý horor si v posledných rokov vyslúžil takú pozitívnu kritiku, ako táto série. V hlavných úlohách hororu, ktorý od uvedenia v zahraničí sprevádza množstvo pozitívnych ohlasov, sa na plátna kín vracajú Vera FarmigaPatrick Wilson. O réžiu sa postaral režisér Michael Chaves, ktorý producenta a otca série Jamesa Wana zaujal už svojím celovečerným debutom Kliatba kvíliacej ženy. Wan, ktorý režíroval predchádzajúce dva filmy série V zajatí démonov, hovorí, že kreativita, energia a zmýšľanie mladého talentu bolo presne tým, čo nový príbeh potreboval.

Snímka V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol patrí k najočakávanejším hororovým filmom tohto roka. Do slovenských kín ju prináša spoločnosť Continental film a už teraz je isté, že pôjde o jeden z najpopulárnejších filmov tohto leta.

V roku 1981 došlo v Spojených štátoch amerických k nezvyčajnému súdnemu procesu. Mladík Arne bol obvinený z vraždy svojho domáceho, no tvrdil, že ju nespáchal on, ale démon, ktorý ho posadol. Svetlo do temného prípadu môžu priniesť práve Warrenovci a nadprirodzené schopnosti, vďaka ktorým Lorraine vidí veci ukryté pred zrakmi ostatných. Podarí sa im však objasniť zločin bez toho, aby sa sily zla zmocnili ich vlastných životov?

Zdieľaj článok:

Comments are closed.