Bratislavské módne dni 2019: Jana Pištejová opäť zabodovala!

17. apríla 2019
5468
 

Bratislavská Refinery Gallery aj v utorok večer opäť žila módou. Na štrnástom ročníku Bratislavských módnych dní nemohla chýbať Jana Pištejová. Jedna z najznámejších slovenských návrhárok na mólo priniesla záplavu pestrých farieb a opäť všetkých presvedčila o tom, že patrí medzi slovenskú dizajnérsku elitu.

Bratislavské módne dni každý rok prinášajú prehliadky množstva nových značiek, no bez etablovaných mien slovenských návrhárov by fungovať nemohli. Medzi tie najžiadanejšie patrí už tradične Jana Pištejová, ktorá je známa tým, že jej módne šou sa môžu rovnať prehliadkam svetových rozmerov.

Neodmysliteľnou súčasťou prehliadok Jany Pištejovej je množstvo hviezdnych mien, ktoré jej kolekcie s obľubou predvádzajú. Inak tomu nebolo ani tento rok. Celú show otvorila bývalá slovenská Miss Andrea Verešová. V ružovom overale neskôr zažiarila moderátorka Mária Zelinová. Na móle nechýbala ani sympatická Soňa Skoncová, ktorá v dlhej žltej róbe vyzerala ako z hollywoodskeho červeného koberca.

Kým v minulosti boli kolekcie rodáčky z Popradu plné čipkovaných materiálov, tentokrát si na svoje prišli aj dámy, ktoré ocenia niečo jednoduchšie. Väčšina šiat sa niesla v jednoduchých farebných plochách a čipku nahradili najmä flitre.

Foto: Ivan Medveď

Zdieľaj článok:

Comments are closed.