Virtuálna nástenka pre školákov aj rodičov

30. augusta 2019
4501
 

Začiatok školského roka sa blíži a s ním aj nové aktivity a krúžky pre deti a študentov. Ešte nedávno sa všetky informácie o krúžkoch alebo športových kluboch umiestňovali na nástenky vo vestibuloch škôl. V dnešnom online svete sú praktickejšie virtuálne nástenky, ktoré si detailne môžu deti alebo rodičia preštudovať v pohodlí domova.

Každý klub alebo škola, ktorá pripravuje záujmové krúžky pre deti tak môže jednoducho prezentovať a informovať záujemcov o svojich aktivitách, ktoré pripravujú. Virtuálna nástenka môže vyzerať rovnako ako tá v budovách školy. Výhodou virtuálnej nástenky je prehľadnosť a aktuálnosť, ktorá sa môže kedykoľvek zmeniť podľa potrieb.

Ako na to?

Aby vyzerala virtuálna nástenka alebo webová stránka čo najprehľadnejšie, je potrebné usporiadať informácie podľa dôležitosti. Z profesionálne vytvorených šablón Webnode si jednoducho vyberiete tú, ktorá sa pre dané zameranie najviac hodí. Rubriky a ich odkazy je možné umiestniť na úvodnú stránku. Rubriky rozčleňte poľa zamerania záujmovho krúžku alebo športového klubu. Do každého z príspevkov a rubrík je možné jednoducho vložiť aj mapy alebo obrázky a následne ich spravovať. Celý obsah virtuálnej nástenky je možné po prihlásení aktualizovať, mazať a pridávať podľa potreby. Pre zabezpečenie stránky a pre prístup konkrétneho užívateľa je možné nastaviť prihlásenie prostredníctvom formulára.

Svoju virtuálnu nástenku alebo webovú stránku si založíte na Webnode úplne zdarma, navyše získate priestor na serveri vo veľkosti 100 MB a prenos dát s mesačným limitom  do 1 GB. Vaša stránka pritom časovo nebude nijako obmedzená.

Pridajte sa k viac ako 30 miliónom užívateľov Webnode z celého sveta. Oceníte profesionálny prístup a jednoduché ovládanie užívateľského systému, s ktorým sa veľmi rýchlo naučí pracovať aj úplný začiatočník.  V prípade potreby sa kedykoľvek môžete obrátiť na podporu v lokálnom jazyku, kde vám pomôžu s akýmkoľvek problémom. Viac informácií nájdete na stránke www.webnode.sk

Zdieľaj článok:

Comments are closed.