Značka Pampers spojila sily s rozprávkovým seriálom Labková patrola

28. apríla 2023
953
 

Značka Pampers poteší deti a ich rodičov limitovanou edíciou plienkových nohavičiek so psími hrdinami zo seriálu Labková patrola. Hrdinovia Skye, Chase, Marshall a Rubble budú spoločníkmi detí počas ich prvých krôčikov, objavných hier a pokojného spánku. Okrem veselých motívov sú plienkové nohavičky vybavené hrdinskými prvkami, ktoré zabraňujú úniku vlhkosti počas celého dňa aj noci. Pripravte sa s novými plienkovými nohavičkami na ďalšiu záchrannú akciu!

Hrdinovia zasahujú – už žiadne presakovanie

Značka Pampers sa neustále snaží prinášať na trh nové výrobky a inovácie, ktoré reagujú na meniace sa potreby detí a rodičov. Jednou z nich sú plienkové nohavičky Pampers Pants, ktoré sú vybavené inovatívnym vreckom Stop & Protect. Revolučné vrecko zabraňuje a chráni pred pretečením, udržiava v suchu a v pohodlí nielen nožičky, ale aj chrbát vášho dieťaťa. Výmena plienok a plienkových nohavičiek Pampers Pants je nesmierne jednoduchá, ľahko sa obliekajú a vyzliekajú jedným ťahom. A keď je plienka špinavá, stačí ju po stranách roztrhnúť, zrolovať a zaistiť páskou. Navyše, plienkové nohavičky majú 360-stupňový strih, takže sa ľahko prispôsobia aj plnému brušku dieťaťa. Zosilnené manžety okolo nohavičiek tiež bojujú proti úniku vlhkosti.

Šteniatka z Labkovej patroly sú pripravené na záchrannú akciu pri akejkoľvek kakamite!

V novej limitovanej edícii Labková patrola sú hrdinské plienky zdobené motívmi z obľúbenej detskej rozprávky. Vaše dieťa bude s novými plienkovými nohavičkami nielen čisté a chránené, ale nablízku mu budú aj jeho obľúbení chlpatí kamaráti Chase a Skye!

Zábava pre celú rodinu

Značka Pampers vie, aké dôležité sú rozprávky pre deti a ich vývoj a ako rady sa delia o svoje rozprávkové dobrodružstvá so svojimi rodičmi. Práve prostredníctvom rozprávok sa deti učia chápať svet, rozvíjajú svoje sociálne zručnosti a sú povzbudzované k hľadaniu riešení v zložitejších situáciách. Nové plienky Pampers Pants s obľúbenými šteniatkami sú vyrobené tak, aby poskytovali tú najlepšiu možnú starostlivosť, bezpečnosť a ochranu proti pretečeniu, zatiaľ čo sa vy a vaše dieťa budete zabávať a možno si aj rozprávať o dobrodružstvách šteniatok z Labkovej patroly.

Denisa Žideková, manažérka značky Pampers spoločnosti Procter & Gamble, dodáva: ,,Sme radi, že môžeme rodičom a deťom ponúknuť ďalšiu limitovanú verziu obľúbeného detského príbehu. Labkovú patrolu doslova miluje mnoho detí na celom svete, preto sme sa rozhodli nadviazať na túto spoluprácu a chceme potešiť našich malých zákazníkov a ich rodičov novou limitovanou edíciou s motívom šteniatok. Plienkové nohavičky sme ozdobili veselými obrázkami a veríme, že ak sa deti budú cítiť chránené obľúbenými chlpatými hrdinami, budú ešte odvážnejšie objavovať svet v plienkach Pampers!“

Nové Pampers Pants v limitovanej edícii Labková patrola kúpite napríklad tu.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.