Chráňte sa! Waterdrop spustil predaj doplnku pre boj s koronavírusom

26. marca 2020
3695
 

Jedinou správnou zbraňou proti zákernému pandemickému vírusu je domáca karanténa a ochrana tváre. Minimalizovať riziko nákazy môžete aj vďaka užitočnému doplnku od Waterdrop.

Značku Waterdrop zrejme poznáte ako výrobcu prírodných mikrodrinkov. V rakúskej firme sa rozhodoli pomôcť v boji proti pandémii COVID – 19 spolu s ďalšími spoločnosťami v združení firiem agroup: Authentica s.r.o., GRD servis s.r.o. a chránenej dielne Craftwork s.r.o.

Skvelý nápad so štítmi vznikol v hlave členov brnenskej reklamnej skupiny Authentica, GRD servis a za relatívne krátku dobu vyvinula efektívnu, praktickú a predovšetkým účinnú pomôcku, ktorá ochráni teba aj tvoje okolie pred šírením vírusu.

Ochranné štíty vyrábajú pracovníci chránenej dielne Craftwork a waterdrop® poskytuje zdarma priestor vo svojom online obchode na predaj produktu širokej verejnosti. Denne sa stihne vyrobiť až 15 000 ks. 4 ks ochranného štítu sú v ponuke pre každého za zvýhodnenú cenu 11 € plus poštovné. Viac informácií nájdeš na www.waterdrop.sk.

10 % percent produkcie vyrobených štítov je posielaných zdarma do rôznych zdravotníckych zariadení v Čechách a na Slovensku, ktoré bojujú s akútnym nedostatkom ochranného materiálu. Vzhľadom na vážnosť situácie a nevyhnutnosť chrániť sa pred nákazou sa každá ochrana pred vírusom počíta. Štít je improvizovanou ochranou, ktorú odporúčame kombinovať s používaním textilného rúška. Produkt nie je certifikovaný.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.