Dominika Mirgová si v novej skladbe užíva slobodu. Budete mať zimomriavky!

3. júna 2020
4502
 

Či už patríte medzi fanúšikov alebo hejterov Dominiky Mirgovej, musíte uznať, že spievať skutočne vie. Hlasovo ide o jednu z najtalentovanejších speváčok na Slovensku, čo dokázala aj v novej skladbe Slobodní, ktorú nahrala v spolupráci s Markom Dannom.

Ak sledujete slovenskú hudobnú tvorbu, zrejme ste v minulom roku zaregistrovali song Freedom od slovenského hudobného producenta Marka Danna. Ten patril medzi najranejšie slovenské skladby, čo sa po zhruba roku rozhodol využiť a dodať piesni nový život.

Nová verzia skladby je na rozdiel od originálu v slovenčine a vznikla v spolupráci s Dominikou Mirgovou a ADissom, ktorý speváčke pomohol s textom. Nápad urobiť túto vec v slovenčine však vznikol v hlave Mira Jaroša„Pôvodne som to chcel vydať s originálnym spevom v angličtine. No poslal som to Mirovi, ktorý mi navrhol vydať to so slovenským textom a osloviť práve Dominiku. Za tento nápad som mu veľmi vďačný, pretože všetky moje doterajšie single sú v angličtine. Som veľmi rád, že Dominika súhlasila. Pamätám si, keď som to prvýkrát počul v jej prevedení. Ihneď mi naskočili zimomriavky,“ prezrádza Mark Dann.

Mirgová sa tak v štúdiu po rokoch opäť stretla s ľudmi, ktorí dlho patrili medzi jej vlastný tím. Po istom čase im však dala zbohom a vybrala sa vlastnou cestou. „Ďakujem Mark Dann, že si mi veril a oslovil ma do tejto spolupráce .Vďaka Adiss ,že sme túto výzvu spoločne zvládli a dali tejto skladbe neskutočnú emóciu…v mojich plánoch bolo dať pred letným songom niečo romantické, zamilované (ako som avízovala) ale prišlo mi do toho pár spoluprác, ktoré vyšli skôr a zaslúžia si vašu pozornosť. Takže verím, že si k skladbe Slobodní nájdete cestu a počkáte na letnú vec…v pravý čas to príde,“ prezradila na svojom Instagrame rodáčka z Trnavy.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.