Štýlové leto pri vode? Žiaden problém!

7. júla 2020
3145
 

Či už strávite tohtoročné leto v bazéne na záhrade, pri rybníku, alebo na pláži pri mori, určite vám príde vhod nová módna kolekcia z predajní KiK, ktorá ponúka nielen plavky, ale aj ľahučké plážové oblečenie či praktické letné šortky a štýlové tričká. Kúsky sú ladené v pestrých farbách a nevšedných vzoroch, ktoré sa skvele hodia k horúcim letným mesiacom.

Chcete si na leto zaobstarať pár módnych kúskov? Skvelou voľbou sú vzdušné šaty a tuniky, ktoré oceníte najmä v prípade jasného počasia, kedy letné teploty dosahujú takmer tropické hodnoty. Počas dňa stráveného pri vode si ich ľahko prehodíte cez plavky v prípade, ak sa napríklad vyberiete kúpiť si zmrzlinu či chladivý nápoj. Štýlovo vyzerá aj kombinácia trička a šortiek či sukne. Takže či už sa takto vyberiete do mesta alebo na kúpalisko, štýlová budete za každých okolností.

Čo vám v lete nesmie chýbať? Plavky, samozrejme. Stále veľmi obľúbenými a trendy sú aj bikiny, a to v prípade, nech zvolíte akúkoľvek farbu. V KiK navyše nájdete aj plavky pre deti s ich obľúbenými rozprávkovými motívmi. Okrem toho sa vám počas dňa stráveného pri vode skvele hodia aj praktické žabky.

Zdroj: KiK

Zdieľaj článok:

Comments are closed.