Celeste Buckingham zaspieva na prestížnom festivale Sziget!

10. apríla 2019
4054
 

Celeste Buckingham má opäť dôvod na radosť. Po množstve odohraných koncertov na Slovensku, Česku ale aj v USA ju čaká ďalšia výzva. Slovensko totiž bude reprezentovať na maďarskom festivale Sziget, kde v minulosti zaspievali také hviezdy, ako Rihanna, Dua Lipa, Pink či Sia.

Charizmatická Celeste Buckingham patrí už niekoľko rokov medzi najúspešnejšie slovenské speváčky. Ako jediná z našich končín sa dokonca môže pochváliť tým, že sa jej skladby dvakrát dostali do prestížneho amerického hudobného rebríčku Billboard. Teraz sa Celeste dočkala ďalšej pocty.

Fanúšikovia 23-ročnej speváčky včera ostali v poriadnom šoku, keď si prečítali, že Celeste už v auguste vystúpi na známom hudobnom festivale Sziget, kde v ten istý deň zaspieva aj zoskupenie Florence + The Machine. Celeste sa návštevníkom budapeštianskeho festivalu predstaví spolu s jej dvornou kapelou King Shaolin, s ktorou v minulom roku koncertovala aj na českom festivale Colours of Ostrava. Minulý rok Slovensko na tomto festivale prezentoval raper Strapo.

„Prežili sme a dokázali toho spolu za tých 7-8 rokov dosť. Hity, rádiá, koncerty, klipy, reklamy, charity, televízie, nominácie, ocenenia a víťazstvá v rôznych cenách a anketách na Slovensku, v Čechách a vo svete. Ale i pumpy, letiská, desaťtisíce kilometrov na cestách, prebdené noci a víkendy, víťazstvá, prehry, radosť, smútok, neuveriteľné a krásne okamihy i frustrácie a vyčerpanie zaplatené zdravím. Kopa práce, zážitkov i splnené sny. Toto je jeden z nich. Pre umelca i pre manažéra,“ dodal manažér Celeste Buckingham.

Lístky na tohtoročný Sziget, kde sa okrem iného ukážu aj Ed Sheeran, Post Malone, Martin Garrix či Twenty One Pilots kúpite na oficiálnom webe www.szigetfestival.sk.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.