Anjelsky krásna Jennifer Lopez nahá aj po 50-ke!

19. januára 2021
3307
 

Jennifer Lopez síce tento rok oslávi svoje 52. narodeniny, no jej figúru a charizmu jej stále závidia aj oveľa mladšie ročníky. V závere minulého roku Jlo vydala novú skladbu In The Morning, ktorú pár dní dozadu doplnila o pôvabný videoklip.

Ak ste hollywoodska hviezda a máte 30 rokov, tak snáď nemôžete vyzerať zle.  Americká speváčka Jennifer Lopez však ignoruje všetky zákony prírody. V posledných rokoch totiž vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým.

Vo svojom novom videoklipe pre aktuálny singel In The Morning sa talentovaná brunetka ukáže v úlohe padlého anjela, no tiež ako morská víla. Pozornosť určite upúta tiež v scéna s blond parochňou, ku ktorým si obliekla úzke biele šaty, ktoré dokonale zvýraznia jej krivky. Mužských fanúšikov tejto speváčky určite poteší to, že vo väčšine scén sa Jlo ukazuje úplne nahá.

Tajomstvo krásy?

Pri pohľade na túto dvojnásobnú mamičku sa zrejme nikto nečuduje tomu, ak Lopez niekto obviňuje z plastických operácií. S pribúdajúcim vekom sa tieto dohady stupňujú, no speváčka a herečka akýkoľvek chirurgický zásah či botox popiera. Súčasťou jej rozprávkového života sú už dlhé roky každodenné tréningy a tiež prísne nastavená strava, vďaka čomu vyzerá stále mlado a sviežo. O Jlo je dokonca známe aj to, že vôbec nepije alkohol.

Aj z toho dôvodu sa rozhodla uviesť na trh vlastnú značku kozmetiky Jlo Beauty, pri ktorej si dala záležať aby išlo o produkty, ktoré bude skutočne aj ona sama používať, pretože budú fungovať.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.