Zabudnite na stratené gastráče a desiatky kariet. Postačí vám táto novinka!

11. februára 2020
3888
 

Platobné karty, vernostné a bonusové karty, karta na vstup do zamestnania či elektronická gastro karta. Nazrite do svojej peňaženky, a priznajte sa, koľko všakovakých kariet v nej máte? Je ich veľa. Teraz ale prichádza karta pre všetko – CALLIO BONSY. Nahrádza klasické gastrolístky, umožňuje vstup do fitness centra, eviduje dochádzku zamestnancov či využitie rekreačného príspevku. Nepotrebujete už desiatky kariet, stačí vám jedna. Zamestnancom šetrí miesto v peňaženke a zamestnávateľom znižuje náklady o desiatky percent.

Systém gastrolístkov funguje vo svete viac ako 50 rokov. Ich presná hodnota je v mnohých stravovacích prevádzkach prekážkou a nechcú z nich vydávať. Navyše, pri strate papierového gastrolístka už jeho hodnotu nenahradíte. Tomu je však koniec. Pri nákupe kartou CALLIO BONSY pípnete na platobnom termináli a všetko je vybavené. V prípade straty zasa kartu zablokujete a požiadate o náhradnú. Pri karte CALLIO BONSY sa zamestnancovi z kreditu odpočítava presná suma, nemusíte tak nič doplácať a ani dopočítavať presnú sumu pri platení ako pri klasickom gastrolístku.

S kartou CALLIO BONSY dostane zamestnanec na kartu kredit a sám sa rozhoduje, na čo ho minie. 100 EUR môžete využiť na obedy alebo návštevu fitness centra, nákup obľúbenej knihy či  relaxačnú masáž.

Nabitie CALLIO BONSY karty je administratívne nenáročné a pre zamestnanca je jej použitie jednoduché, pohodlné a bezpečné.  Zamestnávateľ má vďaka jedinečnému informačnému systému o všetkom prehľad.  Karta CALLIO BONSY dokonca funguje aj ako  karta na vstup do budovy či na evidenciu dochádzky. Zamestnanec už nepotrebuje desiatky kariet, ale stačí mu jedna jediná.

Foto: Pixabay.com

Zdieľaj článok:

Comments are closed.