Martina Schindlerová ako Bond Girl: Z tohto klipu odpadnete!

23. septembra 2022
1320
 

Martina Schindlerová nahrala novú skladbu s príznačným názvom Šiesty zmysel. Nový videoklip Martiny Schindlerovej vznikol v najmodernejšom filmovom štúdiu na Slovensku za pomoci techniky, akú používajú aj v Hollywoode. Isté je to, že Schindlerová pre kamerou nikdy nevyzerala lepšie.  

Martina Schindlerová sice svoj posledný album vydala ešte v roku 2008, no v posledných rokoch vydáva jeden singel za druhým. Jej najnovšou hudobnou lahôdkou je skladba pripomínajúca veľké hity z filmov James Bond. V tomto prípade to nie je žiadna náhoda, Martina je totiž ich veľkou fanúšičkou.

“Na vydanie skladby Šiesty zmysel sme čakali celé leto, pretože nám svojou náladou evokovala skôr jeseň. Priznávam, že som veľký fanúšik filmov s Jamesom Bondom. Milujem hlavne všetky soundtracky k bondovkám, a viaceré z nich aj často spievam, keď vystupujem. Majú osobitnú atmosféru, a aj keď sú to balady, majú obrovskú energiu. Teraz sa mi splnil sen, že aj ja mám takú vlastnú pieseň, a k nej sa podaril ešte aj tématický klip. Už len zahrať si v Jamesovi Bondovi.“ 

Videoklip vznikal v štúdiu a4 studio, ktoré disponuje vybavením svetovej úrovne. Ako jediné na Slovensku využíva ultramodernú Unreal Engine Wall, či Spidercam. Aj kvôli napínavej atmosfére skladby cítila Martina, že jej treba dopriať veľkolepý filmový vizuál, za ktorého ideou stojí umelecký fotograf Michal Babčan, s ktorým si Martina hneď sadla. “Mám šťastie na ľudí, ktorí rozmýšľajú v obrazoch a hľadajú spôsoby, ako na diváka preniesť emóciu. Na pľaci je radosť s nimi pracovať, ale aj zodpovednosť. Musím sa sústrediť, aby som všetky výrazy a zábery dodržala podľa scenára, všetko je totiž do najmenšieho detailu dopredu premyslené,” dodala Martina. Videoklip Šiesty zmysel za pomoci spomínanej modernej technológie vytvoril režisér Michal Nemtuda.

“Bol to pre mňa obrovský zážitok pracovať s takým tímom profesionálov a z výsledku som nadšená,” teší sa mladá speváčka, ktorá počas nakrúcania prekonala svoj vlastný strach a naučila sa akrobatické kúsky na lane, ktoré pôvodne v klipe mala predviesť profesionálka. Tú nakoniec nebolo treba a s jej parnterom Denisom sa na lano zavesila sama Martina.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.