Avril Lavigne zverejnila emotívnu skladbu. Všetci sme bojovníci!

5. mája 2020
2575
 

Kanadská speváčka Avril Lavigne mala na tento rok veľké plány. Po rokoch ju čakalo takmer vypredané turné naprieč Európou a Áziou, ktoré mala odštartovať počas marca. Pandémia koronavírusu jej však dala stopku a musela ostať doma. Avril teraz do éteru posiela emotívnu skladbu,  ktorou dodáva silu všetkým svojim fanúšikom, no najmä zdravotníkom, ktorí bojujú s neviditeľným nepriateľom.

Avril Lavigne patrila v úvode tohto storočia medzi najúspešnejšie speváčky. Kanadská pop-rocková hviezda sa dokázala presadiť v USA, v Európe no tiež v Ázii. Ročne predávala milióny albumov a dokonca s veľkým úspechom založila vlastnú značku oblečenia. Časom však na scénu prišli nové hudobné hviezdy a popularita Avril začala upadať. Najdlhšia pauza v kariére 35-ročnej speváčky prišla po tom, ako sa v roku 2014 nakazila lymskou boreliózou, o čom najprv vôbec netušila. Svoju vyčerpanosť najprv pripisovala len množstvu práce, napokon však ostala 5 mesiacov pripútaná na lôžko.

Speváčka sa našťastie z najhoršieho dostala a opäť sa vrátila za mikrofón. V úvode minulého roku tak vydala svoj šiesty štúdiový album Head Above Water. Z albumu speváčka vydala už štvoricu singlov a teraz vyťahuje ďalší, v podobe upravenej verzii songu Warrior. Avril z časti pozmenila text, ale aj samotný názov skladby na We Are Warriors čím odkazuje na aktuálny boj s pandémiou koronavírusu. Vydanie nového singlu podporila tiež videoklipom, v ktorom okrem záberov s Avril môžeme sledovať zábery na prázdne ulice svetových metropol a tiež odkazy lekárov či vojakov z celého sveta.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.