Škandalózna Miley Cyrus opäť provokuje!

28. septembra 2020
2516
 

Miley Cyrus určite dobre poznáte. Americká speváčka si po rozvode s Liamom Hemsworthom padla do oka s austrálskym spevákom Codym Simpsonom. Aj tomuto vzťahu však po 10-mesiacoch odzvonilo a Miley opäť bez zábran provokuje.

Siedmy štúdiový album Miley Cyrus pod názvom She Is Miley Cyrus mal vyjsť ešte minulý rok. Miley však napokon kvôli rozvodu s ex-manželo a následnej pandémii ochorenia Covid-19 vydanie nového cd odložila. Ako pilotný singel z nového albumu si blondínka vybrala chytľavú skladbu Midnight Sky, ktorú podporila odvážnym videoklipom. Úplne nový vizuál však dopriala aj svojmu starému hitu.

Ak patríte medzi dlhoročných fanúšikov Miley Cyrus, určite si dobre spomínate na jej skladbu Who Owns My Heart, ktorá vyšla ešte v roku 2010. Na tú dobu išlo v prípade Miley o mimoriadne kontroverznú skladbu. Cyrus bola v tej dobe stále považovaná za tínedžerskú hviezdu a Rada rodičov pre televíznu reklamu (PTC) ju skritizovala za to, že jej klip bol príliš sexuálny.

Pri príležitosti 10. výročia od vydania spomínanej piesne sa 27-ročná kráska rozhodla, že jej dopraje úplne nový vizuál. Miley si tentokrát pred kamerou vystačila úplne sama a aj bez zbytočného striedania množstva outfitov. Pôvodná verzia klipu z roku 2010 sa tak javí len ako nevinná verzia toho, ako sa kontroverzná hudobníčka prezentuje dnes.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.