Máte šikovné ruky? Vytvorte si vianočný e-shop!

4. decembra 2019
3902
 

Trávite voľné chvíle vyrábaním vianočných drobností ako sú prírodné sviečky, mydlá alebo svietniky a rôzne ozdoby? Premeňte vaše hobby na biznis a vytvorte si vianočný obchod na Webnode. Tradičné výrobky sa opäť vrátili a mnohí z nás dajú prednosť ručne vyrábaným produktom pred sériovou výrobou.

Pokiaľ sa venujete ručným prácam ako je pletenie, háčkovanie alebo tvorba rôznych drobností, neváhajte a využite najkrajšie sviatky v roku na otvorenie svojho online obchodu. Webnode vám uľahčí každodenné spravovanie e-shopu. Vďaka jednoduchému ovládaniu užívateľského systému to zvládne úplne každý už za pár minút. Vyberte si farbu, písmo jednotlivých textov a popisov. Dôležité je vybrať aj vhodný názov stránok, aby si ho vaši návštevníci ľahko zapamätali a mohli vaše stránky opäť navštíviť.

Stačí už len pekne nafotiť každý z vašich výrobkov a umiestniť ich na stránku. Ak máte príbeh alebo odkaz pre svojich zákazníkov, stačí ho nahrať a prostredníctvom Youtube kanálu umiestniť na e-shop.

Nezabudnite si vyzdobiť svoj online obchod vianočnou atmosférou, napríklad aj vlastnými fotkami a sviatočnými motívmi. Určite to však netreba s dekoráciou prehnať, tak aby vám výzdoba nezatienili samotné výrobky. Pri tvorbe e-shopu sa sústreďte na jednoduchú navigáciu v menu, tak aby sa každý návštevník vášho online obchodu jednoducho orientoval a stal tak vašim pravidelným zákazníkom.

Už viac ako 30 miliónov ľudí na celom svete využíva služby spoločnosti Webnode. Pridajte sa k nim, oceníte profesionálny prístup a Webnode vám kedykoľvek zodpovie otázky alebo poradí s problémom v lokálnom jazyku. Užite si Vianoce s vašim novým online obchodom. Viac informácií nájdete na www.webnode.sk.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.