London Fashion Week 2018: Najlepšie outfity slovenských a českých fashionistov

5. októbra 2018
7800
 

V Londýne to žije módou po celý rok. O to intenzívnejšie počas Fashion Weeku. Ten je módnym sviatkom pre fashionistov z celého sveta. Ak sa počas prehliadkových dní ocitnete v anglickej metropole, natrafíte na množstvo bláznivých outfitov. Svoje zastúpenie tu počas jesennej časti našlo aj Slovensko a Česko.

Natália Homolová – @natinstablog

Blogerka Natália žije už niekoľko rokov v Londýne spolu s priateľom Rolandom. Máloktorá Slovenka sa môže pochváliť tým, že blog jej platí účty. Rodáčka z Martina si získala tisícky followerov aj vďaka svojim bláznivým outfitom.

Lenka Madlenová – @stylemon.blog

Do Londýna sa nechala zlákať aj pestrofarebná blondínka zo Zvolena. Lenka neostala svojej povesti nič dlžná a Britom ukázala lásku k farbám. Ak by ste na tejto sympatickej slečne hľadali niečo čierne, dalo by vám to poriadne zabrať!

Dušan Marko – @vegetarianboy

Na Fashion Weeku malo svoje zastúpenie aj mužské pohlavie. Bloger Dušan zaujal vďaka nápaditým kúskom od slovenskej módnej návrhárky Terézie Feňovčíkovej. Odfarbený žurnalista dokázal, že móda nie je len pre ženy.

Thuy Phamova – @thuyphamtt

Exotická kráska Thuy má síce vietnamské korene, no celý svoj život prežila v Česku. Aktuálne žije a pracuje v Londýne. Medzi jej najväčšie hobby patrí práve móda a cestovanie. Jednoduché elegantné kúsky sa jej podarilo predať na výbornú.

Jitka Mertová – @jitkamertova.stylist

Možnosť vidieť nové kolekcie medzi prvými si nenechala ujsť ani česká stylistka Jitka. Zvieracie vzory, kvetinové potlače a oversize strihy sú presne to, čo aktuálne letí.

Roland Majer – @rolandmajer

On zvyčajne fotí a ona mu pózuje (reč je o vyššie spomínanej Natálii Homolovej). Extravagantné kúsky však nájdete aj v šatníku sympatického Rolanda. Na prvý pohľad síce vyzerá, že módu moc nerieši, no vplyv štýlovej priateľky nezaprie.

View this post on Instagram

Interesting. ????: @natinstablog #towerbridge

A post shared by Roland Majer (@rolandmajer) on

Zdieľaj článok:

Comments are closed.