Emma Drobná sa zmenila na bytosť zo sci-fi filmu!

20. septembra 2018
5402
 

Na nový videoklip Emmy Drobnej sme si počkali poriadne dlho. Vizuál k vianočnej skladbe Remember totiž vyšiel ešte v minulom roku. Vlastného videa, ako z hollywoodskeho filmu sa pred pár dňami konečne dočkal aj aktuálny singel Try.

Zo slovenského éteru znie už niekoľko mesiacov vydarená skladba Try od Emmy Drobnej. Singel bývalej SuperStar pochádza z jej debutového albumu You Should Know a zachytiť ste ho mohli aj vďaka slovenskému filmu Dôverný nepriateľ.

„Try je o nerovnováhe vo vzťahu dvoch ľudí. O tom, že jeden z dvojice sa snaží viac, než ten druhý. Ľudia dnes nemajú trpezlivosť na pomalé, postupné a dlhodobé budovanie vzťahu. Často sa stáva, že príde prvý problém alebo nejaká prekážka a hneď sa vzdávajú, vycúvajú zo vzťahu, rozídu sa… Nedokážu čeliť problémom a riešiť ich. Úlohu rozprávača v príbehu Try má žena. Je tou silnejšou z dvojice, ktorá sa nevzdáva a chce o lásku zabojovať,“ objasnila Emma.

Titulná skladba kinohitu

Text si speváčka napísala sama, no po hudobnej stránke jej vypomohol mladý producent Oliver Žilák. Réžiu videa Emma zverila do rúk mladého režiséra Samuella Hoffmana, ktorý sa stáva čoraz vyhľadávanejším tvorcom hudobných videoklipov v našich zemepisných šírkach. Na konte má okrem iného tiež spoluprácu so Celeste Buckingham na jej videách Go Away či Immature.

V klipe sú využité aj zábery zo spomínaného filmu, ktoré skvelo korešpondujú s celou atmosférou videoklipu. „Keďže ide o titulnú pieseň k filmu Dôverný nepriateľ, kde sa stretávame s umelou inteligenciou, rozhodli sme sa zachovať túto tému aj v našich záberoch. Emma stvárnila akoby rozdvojenú osobnosť. Seba, ako živú, cítiacu bytosť a jej umelé, robotické JA. Celý dojem dotvára čistý future/tech styling,“ dodal režisér Samuell Hoffman.

Zdroj foto: Youtube

Zdieľaj článok:

Comments are closed.