Unikátna chuť prémiového rumu v novinke Barrel Edition

9. novembra 2020
2777
 

Fernet Stock pozná azda každý. Jeden z najpredávanejších  bylinných likérov na Slovensku prichádza s unikátnou novinkou Barrel Edition. Osobitnosť bylinného macerátu/tinktúry sa v tomto prípade spojí s jemným blendom prémiového rumu. 

Chcete vyskúšať originálnu kombináciu, ktorá sa na našom trhu doposiaľ neobjavila? Dokonale vyladená chuť Barrel Edition vzniká vyváženým pomerom výrazného bylinného macerátu zo 14 byliniek a blendu 4 vyzretých rumov.

Jemne sladkasté trstinové rumy z Nikaraguy, Dominikánskej republiky, Barbadosu a Jamajky prinášajú chuť vanilky, sušeného ovocia a orieškov. Prémiová kvalita a viac než deväťdesiatročná tradícia značky sú pevným pilierom, na ktorom táto novinka vznikla. Chuť, ktorá najlepšie vyniká pri izbovej teplote, osloví ako priaznivcov fernetu a rumu, tak aj tých, čo radi skúšajú niečo nové.

 „Nový Fernet Stock Barrel Edition je inšpirovaný využitím Fernet Stock v miešaných drinkoch, kam sa často pridáva horká zložka pre vyváženie chuti. Ide predovšetkým o sladšie rumové kokteily. Vďaka spoločnému dozrievaniu bylinného likéru s takmer rovnakým pomerom blendu vybraných trstinových rumov sa vytvára spojenie ojedinelého charakteru,“ prezrádza Tomáš Hejkal, marketingový riaditeľ spoločnosti STOCK Plzeň-Božkov.

Ak chcete na blížiaceho sa Mikuláša potešiť niečím chutným aj dospelých a neviete čím, možno práve touto nádielkou zabodujete! Milovníkov fernetu určite zaujme aj špeciálny dizajn fľaše s matným efektom, ktorý podtrhne výnimočnosť Barrel Edition.  Doporučená maloobchodná cena pre 0,7 litrov je 13,99 €.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.