Halsey ako kráska z virtuálneho sveta!

1. júla 2020
2597
 

Americká speváčka Halsey je jedna z mála hudobníčok, ktorá v úvode tohto roku stihla odohrať koncerty zo svojho turné a spropagovať tak svoj nový album Manic. Tesne po tom, ako ukončila svoju európsku časť turné totiž prišla masívna vlna zákazov a obmedzení v dôsledku pandémie koronavírusu. V dobe, kedy už bola pandémia na vrchole dokonca spolu s Marshmellom vydala novú skladbu Be Kind, ktorá sa teraz dočkal virtuálneho videoklipu.

Halsey si v posledných rokoch vyslúžila čestné miesto na popovej hudobnej scéne, kde sa dostala vďaka svojim hitom Colors, Without Me či Now or Never. Najnovšie môžeme v éteri počuť chytľavú letnú skladbu Be Kind, za ktorou stojí americký producent Marshmello.

Stále pretrvávajúce bezpečnostné opatrenia všetkým hudobníkom stále výrazne obmedzujú ich prácu, spomínaná dvojica však aj v tomto období našla cestu, ako potešiť svojich fanúšikov. Vizuál v ktorom si Halsey užíva samotu v magickom svete plnom farieb vznikalo pri zelenom plátne a výsledok vyzerá viac než dobre.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.