Kto bude novou SuperStar? Pozrite si tie najlepšie vystúpenia tohtoročných finalistov!

31. mája 2020
3162
 

Tohtoročná SuperStar sa teší obrovskému úspechu. Šiesta séria federálnej SuperStar dokázala k televíznym obrazovkám aj po rokoch prilákať obrovské množstvo ľudí. Do absolutného finále sa prebojovala pätica finalistov v zložení Diana Kovaľová, Barbora Piešová, Dominika Lukešová, Giovanni Ricci a Martin Schreiner. Meno víťaza spoznáme už dnes večer!

V minulých ročníkoch sme boli zvyknutý na niekoľkotýždňový maratón živých prenosov. Tohtoročná séria SuperStar kvôli pandémii koronavírusu ponúkla len dva live prenosy. A tak už dnes večer rozhodneme o tom, kto si domov odnesie rozprávkovú výhru a odštartuje spevácku kariéru.

Diana Kovaľová

Medzi jasných favoritov tohto ročníka sa už počas kastingu zaradila mladučká Diana. Len 15-ročná speváčka síce žije v Španielsku, no šťastie prišla vyskúšať do česko-slovenskej SuperStar. Svoje rozhodnutie rozhodne ľutovať nemusí. Porota ju počas celej šou chváli a výnimkou nebolo ani jej semifinálové vystúpenie s hitom Hello od Adele. Minulý týždeň si Diana zabezpečila postup do finále so skladbou You Lost Me.

Giovanni Ricci

Príbeh plný lásky ako z filmu. Sympatický Giovanni Ricci prišiel na kasting spolu so svojou priateľkou Martinou Koniarikovou. Kým on počas kastingu porotu až tak nezaujal, tak v ďalších kolách si začal získavať ich obľubu. Počas Supervýberu si svojou priateľkou zaspieval dueto v podobe známeho hitu Senorita od Shawna Mendesa a Camily Cabello. Neskôr v semifinále zabodoval so skladbou od Jamesa Arthuta, ktorá jeho hlasu skvelo sadla.

Barbora Piešová

Ak by niekto 19-ročnej rodáčke z Prievidze pred rokom povedal, že bude patriť medzi päticu najlepších spevákov v Česku a na Slovensku, tak by zrejme tomu ani ona sama neverila. Na kasting prišla ako nevýrazná šedá myška a aj tak sa jej podarilo prootu už na prvé počutie presvedčiť o svojom talente. V semifinále sa už Barbora na javisku ukázala s vizážou veľkej hviezdy s hitom I Will Survive od Glorie Gaynor.

Dominika Lukešová

Na prvý pohľad možno ustráchaná no nesmierne sympatická Dominika sa prebojovala až do veľkého finále. Len 17-ročná kráska už počas kastingu dokázala, že je v SuperStar právom. Počas duetov jednoznačne prevalcovala svojho kolegu, s ktorým spievala skladbu Someone You Loved od Lewisa Capaldiho.

Martin Schreiner

V mužskej kategórii je jednoznačným favoritom tohto ročníka Martin Schreiner, ktorého kastingové vystúpenie patrí nepochybne medzi tie najlepšie v tejto sérii. S hitom Say Something sa mu podarilo dojať porotu, ktorá ho počas celej súťaže označuje za obrovský talent. V semifinále Martin exceloval v skladbe Jealous od britského speváka Labrintha.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.