Final Sale Week a zľavy až 50% v Designer Outlet Parndorf

5. februára 2024
393
 

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf je známy najmä svojou jedinečnou a rozmanitou ponuku značiek, ktorá sa neustále rozširuje. Nedávno bol otvorený aj prvý európsky outlet, americkej športovej značky Spyder. Aj tento týždeň môžete v Designer Outlet Parndorf nakúpiť ešte výhodnejšie, počas Final Sale Weeku do 17. februára so zľavou až do mínus 50 % z odletových cien.

Počas Final Sale Weeku sa môžete tešiť z východných cien na špičkové značky ako Armani, Nike a Lacoste. Či už potrebujete nové sako do kancelárie, rozšírené džínsy alebo elegantnú bundu na každodenné nosenie, práve v Designer Outlet Parndorf nájdete množstvo inšpirácie na osvieženie svojho jarného šatníka. Navyše si užijete nenáročnú prechádzku po viac ako 160 obchodoch, pričom nakupovať môžete počas predlžených otváracích hodín od pondelka do piatku do 21.00 h, v sobotu do 18.00 h – ideálny spôsob, ako začať novú módnu sezónu všetkých trendsetterov.

Prvá outletová predajňa Spyder v Európe

Ponuka značiek v centre sa neustále rozširuje, medzi tie najnovšie predajne patrí Spyder, ktorý v Designer Outlet Parndorf otvoril svoj prvý európsky outletový obchod. Táto americká značka stelesňuje moderný outdoorový životný štýl, s cieľom revolučne zmeniť pôžitok z lyžovania na svahu aj mimo neho. Spyder v tomto duchu inovatívne spája technické vlastnosti s nezameniteľným štýlom, vďaka ktorému si získal svoju klientelu. Sortiment zahŕňa nielen technicky prepracované lyžiarske oblečenie, ale aj fitness, plaveckú a lifestylovú módu, ako aj doplnky pre mužov, ženy a deti.

„Final Sale Week je ideálny začiatok nového módneho roka. Extra zľavy a zaujímavé novinky v obchodoch, ako napríklad otvorenie prvého outletového obchodu Spyder v Európe, sú zárukou zábavy pri nakupovaní. Kulinárske špeciality, ako aj ruské kolo vytvárajú v Designer Outlet Parndorf skvelú atmosféru a ideálne podmienky na spoločne strávený čas pre celú rodinu,“ prezradil Mario Schwann, generálny riaditeľ Designer Outlet Parndorf.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.