Lenny Kravitz predstavil špeciálneho hosťa bratislavského koncertu!

3. marca 2020
3199
 

Lenny Kravitz svojím koncertom v Bratislave otvorí letné prázdniny a obdobie skvelej nálady a slnečných dní. Návštevníci koncertu sa okrem legendárneho Lennyho môžu tešiť aj na špeciálneho hosťa Coryho Henryho a skupinu The Funk Apostles.

Celosvetovo obľúbený spevák a multiinštrumentalista Lenny Kravitz predvedie svoje energické vystúpenie na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu1.7.2020. Návštevíci koncertu „Here to Love“ Tour 2020 si spolu s americkým idolom zaspievajú jeho najväčšie hity ako American woman, Fly away, I belong to you, Ain’t over til it’s over, Again, ale aj niekoľko novších piesní z jeho posledného albumu Raise Vibration.

Rodák z New Yorku posledné mesiace prostredníctvom sociálnych sietí fanúšikov zásobuje novinkami. Nie je to tak dávno, čo svoje sily spojil s Úradom OSN pre ľudské práva, aby svojím vynoveným singlom „Here To Love (#fightracism)“ podporil myšlienku boja proti rasizmu, xenofóbii a diskriminácii. Ako už napovedá názov celého turné, aj jeho vystúpenia v rámci koncertnej šnúry podporia krásnu myšlienku hlásajúcu rovnosť a ľudské práva.  Inak tomu nebude ani v Bratislave 01.07.2020.

Špeciálny hosť „Here to Love“ Tour 2020 

Tohtoročné turné sa Lenny Kravitz rozhodol osviežiť špeciálnym hosťom. Multitaletovaný spevák stavil na kartu mladého hudobníka.  Koncerty počas všetkých zastávok „Here to Love“ Tour 2020 tak otvorí  Cory Henry – spevák, skladateľ, klavirista a hudobník, ktorý hraním na organ dáva tomuto monumentálnemu hudobnému nástroju absolútne nový rozmer.  Telentovanému muzikantovi bude počas vystúpení sekundovať  kapela  The Funk Apostles, s ktorou v roku 2018 vydal  album Art of Love. Okrem rodného mesta New York, Kravitza s Henrym spája i hudobný žáner, ktorý oboch spevákov ovplynil. Otvorenie koncertu sa tak bude niesť v rytme R&B a soulu.

Lenny Kravitz je považovaný za jedného z vynikajúcich rockových hudobníkov našich čias.  Spevák a multiinštrumentalista prekročil hranice žánru, štýlu, rasy a postavenia počas svojej tridsaťročnej hudobnej kariéry. V produkcii speváka cítiť prvky R&B a soulu a vplyvy rocku a funku 60. a 70. rokov. Spevák, autor, producent a multiinštrumentalista vyhral cenu Grammy až štyrikrát za sebou a je držiteľom rekordu najvyššieho počtu víťazstiev v kategórii „Najlepší mužský rockový spevácky výkon“. Okrem jeho desiatich štúdiových albumov, ktorých sa celosvetovo predalo 40 miliónov, je tento viacrozmerný umelec vnímaný aj ako fashion ikona a uplatnil sa aj vo svete filmu. V kasovom trháku „Hry o život“ a „Hry o život: Skúška ohňom“ sa predstavil ako Cinna. Kravitz si zahral aj v pozitívne hodnotených filmoch „Precious“ a „Komorník“.

Vstupenky na koncert LENNY KRAVITZ „Here to Love“ Tour 2020 sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal. 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.