Matka s dcérou? Omyl! Plánujú spoločnú svadbu!

16. mája 2019
4715
 

Pri pohľade na fotografiu týchto dvoch žien si zrejme poviete, že ide o sympatickú matku a jej pubertálnu dcéru. Je to však úplne inak. Vekový rozdiel týchto dvoch žien by sa skutočne mohol rovnať rozdielu medzi matkou a dcérou, no tieto dve Britky sú v partnerskom vzťahu. Na to, čo si o nich myslí verejnosť kašlú a plánujú spoločnú svadbu!

Srdcu nerozkážeš. To si zrejme povedala aj britská youtuberka a speváčka Julia Zelg, keď sa zamilovala. Len 24-ročná Julia tvrdí, že stretnutie so 61-roťnou Elieen bola láska na prvý pohľad. Dvojica sa spolu zoznámila cez čoraz populárnejšiu zoznamku Tinder. Ešte minulý rok krátko pred Vianocami ju dokonca požiadala o ruku a teraz spolu plánujú svadbu. Dievčatá už teraz žijú v spoločnom byte v Londýne kde vychovávajú mačku Britney.

Julia síce pochádza z Brazílie, no so svojou o 37 rokov staršou priateľkou už stihla zoznámiť aj svoju rodinu. Jej matka najprv bola z obrovského vekového rozdielu v šoku, no napokon obom požehnala. „Je to moja spriaznená duša. Chcela som si začať užívať slobodný život a baviť sa, no potom som stretla ju a zamilovala sa,“ priznala Julie pre britský Mirror.

Dvojica sa najmä v začiatkoch svojho vzťahu musela popasovať s tým, že verejnosť pre obrovský vekový rozdiel nemala pochopenie. Dodnes sa ľudia na ne pozerajú zvláštne, ak sa na verejnosti pobozkajú. Väčšina si totiž až do tohto momentu zrejme myslí, že ide o matku s dcérou.

„Áno je mladá, ale len zriedka som sa stretla s niekým, kto by bol emocionálne tak zrelý a štedrý ako Julia. Neustále počúvam, že je omnoho mladšia ako ja. No ona nie je zajatá, ona je moja priateľka, moja partnerka, niekto koho milujem,“ dodala Elieen. Všetkým neprajníkom dnes obe ženy odkazujú, že sú spolu šťastné a ak sa vám ich vekový rozdiel nepáči, nie je to vaša starosť.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.