Ako dovolenkujú Twiinsky, Skoncová, Chomisteková či Cibulková?

19. augusta 2019
4919
 

Leto sa väčšine z nás spája s prijemnou dovolenkou, v prímorskom prostredí. Inak tomu nie je ani v prípade známych krások. Na cestovanie nedá dopustiť sympatická moderátorka Soňa Skoncová, modelka Karolína Chomisteková no ani spevácke duo Twiins či Dominika Cibulková.

Letnú dovolenku ste ešte nestihli? V tom prípade vás možno inšpirujú destinácie, kde si to toto leto namierili úspešné moderátorky, modelky a speváčky. Kým v zime dávajú prednosť dalekej exotike, tak v lete väčšina z nich ostáva v Európe.

Soňa Skoncová

Ak patríte medzi fanúšikov známej slovenskej moderátorky a modelky, určite dobre viete, že leto a cestovanie miluje. Ak si otvoríte jej Instagram, tak na množstve fotiek ju inak ako v plavkách neuvidíte. Vďaka modelingu navštívila množstvo krajín. Tento rok si to však prvýkrát namierila do obľúbenej dovolenkovej destinácii Slovákov. V spoločnosti kamarátky tak v úvode júla zavítala na Krétu, ktorú zhodnotila v superlatívoch.

View this post on Instagram

#happy

A post shared by SONA SKONCOVA (@sonaskoncova) on

View this post on Instagram

Goodbye?? I’ll be back ?

A post shared by SONA SKONCOVA (@sonaskoncova) on

Karolína Chomisteková

Doma dlho neobsedí ani krásna Karolína Chomisteková. Bývalá Misska a súčasná riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko toho za toto leto stihla poriadne veľa. Navštívila Portugalsko, Grécko no tiež Francúzsko a Taliansko. Ak ste spomínané Portugalsko na svojom cestovateľskom zozname doposiaľ nemali, tak možno zmeníte názor, keď si prezriete sexi fotografie tejto brunetky.

Twiins

Daniela a Veronika majú síce toto leto pracovné, no aj propagácii novej skladby Que Me Gusta si našli čas na oddych v Španielsku a Turecku. V hotelovom komplexe určenom len pre dospelých ľudí určite potrápili nejedno mužské oko. Twiinsky sú na scéne už dlho, v posledných mesiacoch však vyzerajú lepšie ako kedykoľvek predtým.

Dominika Cibulková

Veľkou milovníčkou cestovania je aj známa tenistka Dominika Cibulková. Úspešná blondínke tento rok rovnako učarovalo Grécko a neskôr Taliansko, kde jej okrem manžela robila spoločnosť aj bývalá Misska Barbora Franeková. Dominika je známa svojou láskou k luxusným značkám, na ktoré nezabudla ani tentokrát.

View this post on Instagram

Positano I ❤️ you

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

View this post on Instagram

Next stop – amalfi ?

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Zdieľaj článok:

Comments are closed.