Známa speváčka sa konečne vydala!

29. júla 2019
3639
 

Spomínate si na anglickú speváčku, ktorá v roku 2007 na celom svete zabodovala so svojím hitom Bleeding love? Úspech tejto skladby sa jej už nikdy prekonať nepodarilo, v súkromí však Leona Lewis prežíva najkrajšie obdobie svojho života.

Talentovaná hudobníčka Leona Lewis patrí medzi najúspešnejšie britské speváčky. Po tom, ako v roku 2006 vyhrala tretiu sériu britského X-Factoru, jej meno poznal takmer každý. Jej debutový album Spirit patril niekoľko týždňov medzi celosvetovo najpredávanejšie nahrávky a získala s ním tri nominácie na prestížnu cenu Grammy.

Žiaden ďalší album síce nezaznamenal taký úspech ako speváčkina prvotina, no v súkromnom živote to je u 34-ročnej krásky presne naopak. Leona sa vydala za svojho dlhoročného priateľa, choreografa Dennisa Jaucha.

View this post on Instagram

My ?

A post shared by Leona Lewis ? (@leonalewis) on

Svadba vyzerala ako z rozprávky, dvojica si totiž svoje áno povedala uprostred vinice v talianskom Toskánsku. Sobášu sa zúčastnilo 180 hostí, vrátane niekoľkých prominentov. Dvojica sa síce zasnúbila len v minulom roku, pár však spolu tvorili už od roku 2010, kedy sa zoznámili počas Leoninho koncertného turné.

Leona si síce svoje súkromie dobre stráži, no o svadobných prípravách pár týždňov dozadu prehovorila pre magazín People, ktorému tiež poskytla exkluzívne zábery z rozlúčky zo slobody, ktorá sa konala na slnečnom Havaji v rezidencii Mauna Kea.

View this post on Instagram

My soul sisters ????

A post shared by Leona Lewis ? (@leonalewis) on

Zdieľaj článok:

Comments are closed.