Footshop predstavil dúhovú kolekciu, ktorou podporuje LGBTQ komunitu!

24. júna 2019
4661
 

Každý z nás je jedinečný. Obľúbený predajca street style módy Footshop predstavil novú kolekciu oblečenia, ktorá podporuje LGBTQ komunitu. Pestrofarebné kúsky poukazujú na to, že za každou osobnosťou sa skrýva jedinečný príbeh, skúsenosti a presvedčenie. Niekto preferuje Nike, iný zas dýcha pre adidas! No spoločne nás spája vzájomný rešpekt. Footshop práve pri príležitosti Pride Month oslavuje to, kým sme. Špeciálna „dúhová“ kolekcia ponúka obľúbené kúsky oblečenia v úplne novom šate! 

Footshop nie je len obchod plný tenisiek, ale aj komunita, ktorá sa snaží spájať kultúry a subkultúry, skupiny aj jednotlivcov v jednu veľkú rodinu. Ide o platformu, ktorá chce inšpirovať svet okolo nás. „Za tým všetkým sa skrýva veľká zodpovednosť, nie len voči naším fanúšikom, ale aj voči svetu. Rozhodli sme sa túto zodpovednosť prijať v plnom rozsahu a šíriť to, čo považujeme za najdôležitejšie – toleranciu a otvorenosť. Veríme, že naši fanúšikovia sú s nami, a tak rovnako ako celý tím Footshopu rešpektuje každého bez predsudkov a takého, aký je,“ prezradil Boris Belluš, brand manažér zo slovenského Footshopu.

Je najvyšší čas, aby sme spoločne posunuli hranice a zbúrali pomyselnú stenu, ktorá našu spoločnosť stále rozdeľuje. Žijeme v 21. storočí a ľudstvo už prešlo obrovský kus cesty. Toľko spomínaná rovnoprávnosť sa týka úplne všetkých – bez ohľadu na to, akého sme pohlavia, vyznania, rasy, alebo aká je naša sexuálna orientácia. Stále sa však stretávame s prostredím, ktorému vládne netolerancia a diskriminácia voči tým, ktorí nezapadajú do „škatuľky“ normálnosti.

ADIDAS NIZZA PRIDE – Cena 66€

FOOTSHOP PRIDE MONTH TEE – Cena 18€

ADIDAS OZWEEGO PRIDE – Cena 110€

Vo Footshope v tom majú jasno! Aj cez zdanlivú rôznorodosť našich myšlienkových názorov a postojov podporujú a prijímajú komunitu LGBTQ. Počas dúhového júna, mesiaca vyhláseného komunitou LGBTQ ako Pride Month, budú na všetkých komunikačných kanáloch naplno prispievať k presadzovaniu tolerantnej spoločnosti a pôjdu príkladom ľuďom, ktorí stále svoju cestu hľadajú.

Tieto názory sa odrážajú aj v oblečení. Na podporu mesiaca Pride Month sa do predaja dostáva špeciálna „dúhová“ kolekcia. V každej krabici s Pride topánkami zákazníci nájdu aj špeciálny náramok vyjadrujúci našu podporu všetkým ľudom bez rozdielu. Všetky produkty podporujúce Pride komunitu nájdete tu.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.