Originálny účes? Pre túto ženu žiaden problém!

12. februára 2019
4447
 

Všetci dobre poznáte ten pocit, keď sa ráno pozriete do zrkadla, vlasy sú v hroznom stave a vôbec neviete čo s nimi. Sympatická Laetitia Ky má presne opačný problém. V jej hlave je až príliš veľa nápadov a ona zo svojej koruny krásy vytvára umelecké diela.

Táto 22-ročná žena svoje vlasy používa pre umelecké vyjadrenie svojich myšlienok a kreatívnych nápadov. Na jej hlave tak nájdete rôzne zvieratá, rastliny a iné predmety, ktoré sú súčasťou našich životov.

Tvorba takéhoto účesu zaberie od 20 minút do 2 hodín a Laetitia Ky pri tom využíva ihlu, drôt či vlnu, ktorou svoj účes dopĺňa. Na Instagrame túto mladú ženu sleduje už takmer 170 000 ľudí a jej fanúšikovská základňa sa stále rozširuje. Trúfli by ste si na podobnú vlasovú kreáciu?

View this post on Instagram

When i heard that @theellenshow organized a wrapping contest i was soooooo happy and soooo excited. Cause you know I have a big admiration for her, her story, her journey and her kidness… All we have to do for the contest was submit a photo of our beautifully wrapped holiday gift and tell them why we deserve to win. So i did this image especially for the contest and submitted it. Its symbolize a gorilla which offer to ellen a wrapped banana as a gift for holiday for everything she do for them ??! She cares so much about their well being and For those who dont know she even have a foundation to protect them @theellenfund !!! I was proud of my work and bam i discovered after submitting that you can participate if you are only in some countries and ivory coast my country wasnt elligible. I was sooooo disappointed and sad ! But i will post it here to show you. Tag @theellenshow and @theellenfund ????! #ellen #mostgiftedwrapper #theellenshow

A post shared by KY (@laetitiaky) on

Zdroj: Instagram.com

Zdieľaj článok:

Comments are closed.