Pussycat Dolls sú sexi aj po 10 rokoch! Počuli ste ich nový hit React?

18. februára 2020
3817
 

Dievčenská skupina The Pussycat Dolls patrila v rokoch 2005-2009 medzi najúspešnejšie mená popovej scény. Potom prišla nečakaná pauza, ktorá trvala presne desať rokov. O to viac dievčatá svojich fanúšikov potešili, keď v závere minulého roku ohlásili comeback. Ochutnávkou z novej éry The Pussycat Dolls je ich singel React.

Na popovej hudobnej scéne už dlhé roky s väčším či menším úspechom fungujú dievčenské skupiny. Zoskupenie dievčat ktoré skvelo spievajú, tancujú a ešte aj výborne vyzerajú pri troche šťastia nemôže neuspieť. Na zoznam tých, ktorým sa podarilo všetky tieto tri prednosti využiť sa zaradili tiež The Pussycat Dolls. Ako býva dobrým zvykom, aj v tomto prípade bola kameňom úrazu práve zostava speváčok v skupine. Nicole Scherzinger bola vždy až príliš ambiciózna. Jej sólová kariéra však nezískala taký ohlas, akému sa Nicole mohla tešiť s päticou „mačičiek“ v pozadí.

Zhruba desať rokov od vydania svojho posledného singlu sa The Pussycat Dolls opäť rozhodli svojim fanúšikom pripomenúť to, prečo ich tak milovali. Výsledkom je skvelá tanečná novinka React. Nikoho zrejme neprekvapí, že jedinou speváčkou v tejto skladbe je Nicole Scherzinger. Zvyšok krások svoj hlas využilo len pre naspievanie sprievodných vokálov.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.