Veľký comeback nešťastne zamilovanej Martiny Schindlerovej!

2. júla 2019
3903
 

Martinu Schindlerovú zrejme nikomu predstavovať netreba. Najvýraznejšia tvár prvej slovenskej SuperStar sa po 7-ročnej pauze vracia na scénu s novou skladbou Radšej mi chýbaj. Spolu s novým singlom rovno zverejnila aj efektný videoklip, v ktorom vyzerá oveľa lepšie ako kedykoľvek predtým! 

Fanúšikovia dnes už 31-ročnej speváčky sa po rokoch konečne dočkali jej novej skladby. Martina Schindlerová svoj druhý album vydala ešte v roku 2008. Po nevydarenom manželstve sa opäť vrátila do hudobného štúdia, kde nahrala svoju prvú autorskú skaldbu Radšej mi chýbaj.

„Skladala som si veci pre seba už dávnejšie, no nemala som v úmysle ich zverejňovať. Priznám sa, že som nechcela, aby ľudia riešili, že je to o mne, o mojom živote. Potom som si však uvedomila, že no a čo. Pre mňa je umenie krásne aj v tom, že ho netreba nijako vysvetľovať a definovať. Každý si v skladbe nájde niečo iné,” prezradila Schindlerová.

Novinka od Shindlerovej určite poteší všetkých jej fanúšikov. Dnes už dvojnásobná mamička totiž aj po rokoch v úzadí stále vyzerá rovnako dobre, ako počas svojich hudobných začiatkov. Skladbu Radšej mi chýbaj nahrala v Prešove s producentom Randym Gnepom, no spolupracovala pri nej aj s Mirom Jarošom, s ktorým ju spája práve prvý ročník speváckej súťaže. “Stretli sme sa s Mirom po rokoch, a rozprávali sme sa, čo kto robí. Ukázala som mu moje pesničky, a zapáčil sa mu môj text. Zoznámil ma s producentom Markom Dannom, s ktorým dali dokopy hudbu k môjmu textu. Všetko sme to sfinalizovali u Randyho a z výsledku sa teším,” prezradila Martina.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.