Rozprávkovo krásna Tereza Mašková v novinke New Me

19. novembra 2018
4074
 

Dlho očakávaný debutový singel Terezy Maškovovej je konečne vonku. Víťazka piatej série Česko Slovenskej SuperStar predstavila počas víkendu pieseň New Me spolu s čarovným videoklipom.

Tereza Mašková pár mesiacov dozadu zabodovala v speváckej šou SuperStar. Jej debutový singel bol mimoriadne očakávaný a predchádzali mu pomerne dlhé prípravy.

„New Me je moja spoveď o tom, že už ma nebaví počúvať neustále nejaké nepravdy a lži o mojej osobe. Našla som sama seba, viem, aká som, vychutnávam si, že som sama sebou a nenechám nikoho a nič, aby to zmenili,“ vysvetľuje Tereza pointu a posolstvo piesne. „Druhá stránka textu a druhá pointa, ktorú sme sa snažili do pesničky zakomponovať, je, že človek má často pocit, že stále niekoho alebo niečo hľadá, no najprv musí nájsť sám seba,“ dodáva.

Úspešný štart

V prípade Terezy nejde o žiaden hudobný prešľap. Video New Me si za prvé dva dni zozbieralo takmer 250 000 prezretí a čísla stále rastú. Vizuál s atmosférou ako v hollywoodskom filme sa nakrúcal počas dvoch dní v Prahe, Krkonoších, na zámku Slapy a na známej vyhliadke Máj. Réžiu mal na starosti mladý český filmár Jakub Mahdal, ktorý sa postaral aj o rozprávkové kostýmy a masky vo videu. „Od začiatku mi ružová farba Tereziných vlasov evokovala kráľovnú z Alice v krajine zázrakov. Keď ma oslovila kvôli klipu, bolo mi hneď jasné, že musí byť zlá kráľovná. Zároveň je to ale dobrá a milá slečna, takže si samozrejme zahrala aj sama seba,“ vysvetľuje Jakub.

Skladba bude súčasťou debutového albumu mladej hviezdy, ktorý Tereza nahráva pod taktovkou slovenského producentsko-manažérskeho tímu a nahrávacieho štúdia Creative Music House. Čakanie naň si môžete skrátiť kúpou kompilácie skladieb, ktoré Tereza spievala počas svojho pôsobenia v SuperStar. Na albume, ktorý vyšiel 16. novembra sa objavia aj skladby Diamonds a Sober, ktoré Tereza odspievala v českej verzii šou Tvoje tvář má známý hlas.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.