Late Night Shopping v Parndorfe prilákal 80 000 návštevníkov!

26. augusta 2019
4918
 

Tiež milujete nakupovanie? V McArthurGlen Designer Outlet Parndorf sa minulý týždeň opäť odohrával Late Night Shoppingu, ktorý aj mnoho Slovákov prilákal na otváracie hodiny predĺžené až do 23:00. Špeciálne akcie až do mínus 80 percent ponúkali dizajnérske značky, ako sú Furla, Adidas, Coach, Bally, Under Armour, Nike, Birkenstock, Diesel alebo novo otvorené obchody O’Neill, Falke, Liu Jo Uomo či nová predajna značky Superdry.

Mnoho žien si nevie predstaviť lepší den inak, ako pri nakupovaní. To však nemusí nutne znamenať celý deň v nákupnom centre. PRíjemné prostredie rakúskeho McArthurGlen Designer Outlet Parndorf po celý rok láka svojou jedinečnou atmosférou, vďaka čomu  si tu na svoje prídu celé rodiny.

Pestrý zábavný program

V súlade s heslom centrum ponúklo útulné oddychové zóny a skvelé mestské pláže s palmami a ležadlami na oddych. Skvelé rytmy a hudbu zabezpečili DJi a živá hudba v podaní skupín „Buena Banda“ a „Jazzophoniker“. Ak by ste chceli okoreniť letný vzhľad, mohli by ste si na mieste nechať zapliesť vlasy a dostať sa do dovolenkovej nálady. Zaručený správny pocit ako na festivale! Kulinárske dobroty ponúkali v populárnych Food Trucks ako „I Eat Vienna“, „Charly Fresh“ ako aj miestnych reštauráciách a kaviarňach. V novo otvorenom bistre Veganista neďaleko Adidasu mohli návštevníci objaviť osvieženie a vynikajúce zmrzlinové výtvory.

Skvelé festivalové mestečko pre celú rodinu

V Designer Outlete čakala letná zábava na malých i veľkých. Late Night Shopping ponúka nielen špeciálne ponuky so zľavami až 80%, ale aj pestrý zábavný program pre celú rodinu. Dinoland a vonkajšie detské ihrisko ponúkli dostatok priestoru na šantenie, šplhanie alebo šmýkanie na šmykľavkách. Či už je to tiger alebo víla – na stanici maľovania na tvár si všetci malí návštevníci mohli nechať svoju fantáziu pracovať a premeniť sa na svoju obľúbenú postavičku. Obrovské mydlové bubliny tiež vytvorili veľa šťastných detských tvárí.

„Máme veľkú radosť z každého návštevníka v našom centre. S rastom našich obchodov vždy ponúkame novú širokú škálu značiek, od športového a rekreačného oblečenia, doplnkov a luxusných značiek, cez domáce potreby, hry a hádanky pre deti až po oblečenie pre celú rodinu. Top ponuky, produkty až o 80% lacnejšie, predĺžené otváracie hodiny a pestrý zábavný program robia z Late Night Shopping špeciálny zážitok z nakupovania,“ povedal Mario Schwann, manažér centra McArthurGlen Designer Outlet Parndorf.

Foto: Andreas Kolarik

Zdieľaj článok:

Comments are closed.