Trend roka 2022? Svadobný žreb od Tiposu

9. februára 2022
1662
 

V ostatných rokoch sa stieracie žreby čoraz viac dostávajú do popredia na oslavách narodenín, menín a najmä na svadbách. Nejeden snúbenecký pár žiada svojich hostí, aby namiesto kvetov priniesli mladomanželom stieracie žreby. Mladomanželia sa totiž pri stieraní žrebov vedia zabaviť a zároveň môžu obohatiť aj svoj rozpočet. Trendom roka 2022 bude preto nepochybne nový žreb TIPOSu, národnej lotériovej spoločnosti, a. s. s názvom Všetko najlepšie. V emisii sú vydané tri vizuály žrebu – jeden z nich je špeciálne určený pre svadobčanov.   

Rodina obľúbených stieracích žrebov od TIPOSu sa rozšírila. „Od februára tohto roka sme na trh priniesli novinku – žreb Všetko najlepšie. Je určený pre všetkých, ktorí chcú pri príležitosti osláv obdarovať svojich blízkych a známych,“ vysvetlila Ivana Skokanová, hovorkyňa spoločnosti TIPOS. „Máme skúsenosť s tým, že v ostatných rokoch sa na svadby kupujú práve stieracie žreby, preto sme chceli na trh priniesť žreb určený špeciálne na túto udalosť. Zároveň sme nechceli opomenúť ani iné oslavné príležitosti, preto sme priniesli hneď niekoľko variantov tohto žrebu – pri príležitosti svadby, ale aj oslavy narodenín či menín,“ dodala Skokanová.

Princíp hry je podobný ako pri iných žreboch. Žreb obsahuje dve hracie polia zakryté stieracou vrstvou. Po zotretí stieracej vrstvy v oboch hracích poliach sa hráč dozvie o možnej okamžitej výhre. Po zotretí stieracej vrstvy vo väčšom hracom poli treba jednoducho hľadať výherné symboly ukryté v okienkach pod stieracou vrstvou. Výšku výhry určuje stanovený počet rovnakých symbolov uvedených v legende. V druhom hracom poli sa nachádza bonusová hra. Ak obdarovaní nájdu v bonuse tri rovnaké symboly sumy, vyhrávajú uvedenú sumu. Na žrebe je možný súbeh viacerých výhier

V emisii Všetko najlepšie vydal TIPOS 1 mil. kusov žrebov. Takmer 290 tis. z nich je výherných. Pravdepodobnosť výhry je 1:3,50. V celej emisii sú ukryté výhry vo výške fantastických 3,3 mil. EUR, pričom vyhrať môžete výhry vo výške 5, 10, 25, 50, 100, 250, 500, 1 000, 5 000 a 100 000 EUR.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.