Rytmus nahral emotívnu skladbu pre svojho syna!

8. júla 2019
4377
 

Rytmus je v tom až po uši! Je zjavné, že raper so svojou manželkou Jasminou Alagič prežíva najkrajšie obdobie života. Dvojica sa už čoskoro dočká aj vytúženého syna, pre ktorého Rytmus nahral svoju doposiaľ najemotívnejšiu skladbu. Dojímavý text dopĺňajú doposiaľ nezverejnené zábery zo súkromia šťastnej dvojice!

Rapera Rytmusa zrejme nikomu predstavovať netreba. Slovenský hudobník je známy tým, že si nekladie servítku pred ústa a niekedy svoje vyjadrenia poriadne preženie. O to viac všetkých šokoval svojou novou skladbou, v ktorej sa vyznal zo svojej lásky k manželke Jasmine a ich očakávanému synovi. Z názvu skladby je jasné, že novomanželia už pre svojho očakávaného potomka vybrali meno a bude to Sanel.

„Ty si pre mňa najväčší zázrak, čo sa v tvojej mame vytvára. Z malého zrnka maku dva v jednom, bije ti srdce, kopeš, čo to stváraš. Každý den sa ti prihováram, viem že ma počuješ, ja cítim ten náraz. Deväť mesiacov, kruh sa uzatvára. Ďakujem ti, že môj život ovládaš,“ odznie v texte. Autorom skladby je pochopiteľne Rytmus, hudbu produkoval spevák Tomi Popovič.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.