Veľký návrat provokačnej Miley Cyrus s novým účesom!

17. augusta 2020
2696
 

Miley Cyrus svoju kariéru odštartovala ako nevinná Hannah Montana, no najväčšiu pozornosť si získala keď sa rozhodla zbaviť tejto nálepky. Množstvo škandálov Miley dostalo na titulky všetkých bulvárnych plátkov. Neskôr sa Miley snažila presadiť ako country hviezda, to jej však nevyšlo. V novej skladbe Midnight Sky kontroverzná blondínka opäť ukazuje svoj krivky, no tiež účes, na ktorý by si väčšina žien zrejme netrúfla. 

Či už ste fanúšikom hudby Miley Cyrus alebo nie, určite ste nejakú jej skladbu už počuli. Rodáčka z Tennessee avizovala vydanie svojho nového albumu ešte minulý rok, no napokon sa tak nestalo. Pripravovaný siedmy štúdiový album tejto speváčky sa konečne dočkal svojho hlavného singlu, ktorým je chytľavá disco novinka Midnight Sky, ktorej autorkou je samotná speváčka. Miley nechala nič na náhodu ani v prípade hudobného videa, ktoré si zrežírovala úplne sama.

Cyrus pri tvorbe tejto skladby inšpirovali hudobné ženské hviezdy Stevie Nicks, Joan Jett či Debbie Harry. „Chem mať kontrolu nad svojim vlastným životom a nie nad životom niekoho iného. Aby som skutočne pochopila traumatické situácie, ktoré sa v mojom živote udiali posledné dva roky – strata domu v Malibu a rozvod prepieraný verejnosťou -potrebovala som nejakú víziu,“ prezradila Mileny v rozhovore pre Hits 1 na margo svojho nového hitu. Pri písaní tejto skladby sa totiž inšpirovala práve rozvodom so svojim exmanželom Liamom Hemsworthom a vzťahmi s Kaitlynn Carter a Cody Simpsonom.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.