Brit Awards 2020: Hviezdou červeného koberca bola čokoládová raperka Lizzo

19. februára 2020
3888
 

Včerajší večer patril odovzdávaniu hudobných cien Brit Awards 2020. Tak ako každý rok, aj tento rok si do londýnskej O2 arény našlo cestu množstvo známych spevákov a speváčok. Z ocenenia sa mohla tešiť čoraz úspešnejšia Billie Eilish. Na červenom koberci si však oveľa väčšiu pozornosť získala jej kolegyna Lizzo.

Každoročné udeľovanie hudobných cien britskej hudobnej akadémie patrí v hudobnom svete medzi najprestížnejšie udalosti toku. Aj tento ročník priniesol množstvo prekvapení nie len v prípade nominácií a celkových víťazov, ale aj na červenom koberci. Veľké hviezdy ako Beyoncé, Rihanna, Justin Bieber či Justin Timberlake tento rok síce do Londýna neprišli, núdza o extravagantné módne kreácie tu však nebola.

Lizzo

Lizzo všetkých zatienila. Raperka ktorá rozhodne nepatrí medzi tie speváčky, ktoré spĺňajú nastolený ideál ženskej krásy sa za svoju postavu vôbec nehanbí a sama rada upozorňuje na svoje bujné krivky. Čokoládová kráska neostala svojej povesti nič dlžná ani počas svojej premiéry na Brit Awards a prišla zahalená do „obalu z čokolády“ značky Moschino. Čerešničkou na torte bola v prípade Lizzo bezchybná vizáž a skvelá nálada, ktorá ju sprevádzala počas celého večera.

Billie Eilish

Medzi najväčšie hviezdy 40. ročníka odovzdávania Brit Awards tento rok patrila Billie Eilish. Čerstvo plnoletá hudobníčka síce získala cenu v kategórii Najlepšia medzinárodná speváčka, no s výberom outfitu jej to nevyšlo. Billie je síce známa svojim osobitým módnym vkusom, podobné kúsky však nosí na dennej báze, preto v jej prípade už nejde o nič čo by prekvapilo. Kým na nedávne odovzdávanie cien Grammy prišla od hlavy k päte oblečená v značke Gucci, tentoraz stavila na britskú značku Burberry. V prípade Billie by možno stačilo, ak by tenisky aspoň z času na čas vymenila za elegantné lodičky.

Ellie Goulding

Pri pohľade na sympatickú Ellie Goulding sa zrejme rozdelíme na dve skupiny. Jednej sa jej look bude páčiť, druhej vôbec. Britská speváčka totiž siahla po patchworkových šatách značky Koche, ktoré sú zošité z 5-tich rôznych farieb a spolu tak vytvárajú pomerne netradičný dojem dotrhaných šiat. Určite nejde o to najlepšie, čo sme na Ellie videli, v jej prípade však tento výber vôbec nepôsobí zle. Väčší wau efekt by sa možno dostavil, ak by zopnuté vlasy vymenila za rozviate vlny.

Mabel

Za princeznú celého večera môžeme pokojne označiť mladučkú speváčku Mabel. Tú ešte minulý rok takmer nikto nepoznal a v týchto dňoch patrí medzi najžiadanejšie hudobné hviezdy v Európe. Vďaka svojmu debutovému albumu, ktorý Mabel vydala v minulom roku sa tento rok mohla tešiť z výhry v kategórii Najlepšia britská speváčka. Mabel v týchto dňoch oslavuje 23. narodeniny, krajšieho darčeku sa tak dočkať ani nemohla. Na červený koberec prišla oblečená v nádhernej červenej róbe od Moschino, ktorá k jej snedej pokožke sadla perfektne. Neskôr sa prezliekla do ďalšieho skvostu v podobe čiernych šiat značky Valentino.

Hailee Steinfeld

Americká speváčka a herečka Hailee Steinfeld si čoraz väčšiu pozornosť získava aj mimo USA. Okrem svojho hudobného cítenia to v jej prípade funguje aj v móde a takmer vždy milo prekvapí výberom svojho outfitu. Inak tomu nebolo ani počas včerajšieho večera. V londýnskej O2 arene zažiarila v šatách od Fendi v kráľovsky modrej farbe, ktorá bola vyhlásená za farbu tohto roku. Hailee má skvelú postavu, môže si tak obliecť čokoľvek a takmer vždy bude vyzerať dobre.

Anne-Marie

V prípade britskej speváčky Anne-Marie to vôbec nevyšlo. Zlé šaty, zlé topánky a zlá vizáž. Všetky tieto tri veci v celku pôsobia ešte horšie ako samostatne. Speváčka zrejme chcela upútať pozornosť a to sa jej podarilo, bohužiaľ skôr negatívne. Celkový dojem pôsobí veľmi lacno.

FKA twigs

Ďalšia dáma, ktorej outfit asi ostane skôr nepochopený ako ocenený je FKA twigs. Excentrická hudobníčka, ktorá sa tento rok premiérovo ukáže aj na slovenskom festivale Pohoda si obliekla čierno-bielu kombináciu. Britskej hudobníčke nemožno uprieť originalitu, celkový look však pôsobí skôr ako kostým z historického filmu.

Mollie King

Meno anglickej speváčky Mollie King je u nás takmer neznáme. Blondínku možno poznáte zo skupiny The Saturdays. Menej je niekedy viac a to sa potvrdilo aj v prípade 32-ročnej Mollie. Sympatická Britka siahla po minišatách v oranžovej farbe, ktorá v jej prípade zafungovala na výbornú. ak by ste túžili po podobnom kúsku, nájdete ho v kolekcii značky Rotate.

Charli XCX

O príjemné prekvapenie sa pri príchode na červený koberec postarala speváčka Charli XCX. Extravagantná hudobníčka je známa tým, že rada šokuje. Tentokrát však išlo o príjemné prekvapenie v podobe elegantnej čiernej róby od Fendi.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.