Wau. Angelina Jolie opäť žiari!

4. októbra 2019
4085
 

Konečne odhodila čiernu! Americká herečka Angelina Jolie patrí už roky medzi najkrajšie ženy Hollywoodu. Zdá sa, že po strastiach v súkromnom živote je z najhoršieho konečne von. Na japonskej premiére pokračovania filmu Maleficent (Vládkyňa zla) vyzerala skvelo!

Ak patríte medzi milovníkov filmov od Disney a fanúšikov Angeliny Jolie, zrejme ste v roku 2014 zaregistrovali film Maleficent. Nikoho zrejme neprekvapí, že po veľkom úspechu a priaznivom hodnotení divákov ale aj kritikov sme sa dočkali pokračovania. Na to sme síce čakali päť rokov, no už o 17. októbra  sa aj do našich kín dostane druhý diel tohto magického príbehu. Na výber pritom bude verzia so slovenským dabingom ale aj titulkami.

Film je o to očakávanejší, že po štyroch rokoch ide o prvú snímku, v ktorej si zahrala Angelina Jolie. Naposledy sa na striebornom plátne ukázala v roku 2015 vo filme By The Sea ešte po boku Brada Pitta.

44-ročná herečka na premiére filmu v japonskom Tokyu doslova žiarila. Hosťom vyrazila dych v strieborných metalických šatách z novej kolekcia Ralph & Russo. Talentovaná brunetka je známa svojou láskou k čiernej farbe, o to väčšie prekvapenie bolo, že zvolila takúto výraznú róbu. Dokonca sa zdá, že Angelina pár kíl pribrala, čo v jej prípade rozhodne nie je na škodu!

Prešlo päť rokov. Kráľovná čiernej mágie žije spokojne a jej krstná dcéra Aurora pomaly dospieva. Nenávisť medzi ľuďmi a kúzelnými bytosťami sa úplne vytratila. Svadba medzi princom Filipom a Aurorou je dôvod k radosti a mnohí dúfajú v spojenectvo. Nečakaný zvrat udalostí a stretnutí s novými mocnými spojencami dostane Auroru a Zlorianu na opačné strany Veľkej vojny, ktorá preverí ich rodinné putá.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.