Kygo sa spojil s Tinou Turner! Ich nový singel určite dobre poznáte

24. júla 2020
2823
 

Speváčka Tina Turner patrila medzi najpopulárnejšie hviezdy 80. rokov. Jej miesto síce dávno zastúpili oveľa mladšie hviezdy, je však viac než isté, že toto leto budeme opäť v éteri počúvať hlas 80-ročnej legendy. Tina Turner totiž prijala ponuku nórskeho producenta Kyga, ktorý jej skladbe What’s Love Got to Do with It dodal úplne nový zvuk.

Ak patríte medzi milovníkov tanečnej hudby, nórskeho DJ a producenta Kyga vám určite prestavovať netreba. Talentovaný hudobník sa vo svete preslávi vďaka spoluprácam so Selenou Gomez, Rita Orouči. Mimoriadne pozitívny ohlasy zaznamenal minulý rok po tom, ako zverejnil spoločnú skladbu Higher Love so zosnulou Whitney Houston. S tou sa pochopiteľne v štúdiu nestretol, využil však jej staršiu skladbu, ktorej vdýchol úplne nový život.

Takmer rok od vydania tejto úspešnej skladby sa Kygo spoji ls ďalšou hviezdou. Voľba padla na Tinu Turner, ktorá sa na verejnosti objavuje už len sporadicky a svoj posledný album vydala ešte v roku 1999.  Naposledy sa Tina objavila v skladbe Teach Me Again, ktorú v roku 2006 nahrala s talianskou speváčkou Elisou. Z diskografie 80. ročnej hudobníčky Kyga najviac zaujala skladba What’s Love Got to Do with It z roku 1984, ktorú teraz môžeme počuť v úplne novom šate.

Ak by ste však čakali, že sa Tina Turner po rokoch opäť vďaka tejto skladbe postaví aj pred kameru, tak zrejme ostanete sklamaní. Jej miesto pre kamerou totiž zaujala Laura Harrier, ktorá sa tento rok preslávila vďaka seriálu Hollywood. Po jej boku môžeme sledovať charizmatického Charlesa Michaela Davisa, ktorý je známy zo seriálov Younger či The Originals

„Nemôžem uveriť tomu, že skutočne vydávam skladbu s Tinou Turner. What’s Love Got To Do With It je jedna z mojich najobľúbenejších sklladieb všetkých čias a je neskutočný pocit, mať príležitosť pracovať s takým legendárnym umelcom,“ zhodnotil Kygo.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.