Tom Jones už vo štvrtok roztancuje Bratislavu!

17. júna 2019
3775
 

Legendárny anglický spevák Tom Jones svojimi hitmi rozozvučí Bratislavu už tento štvrtok. Okrem nezabudnuteľného zážitku z koncertu speváka s charizmatickým hlasom si dvaja šťastlivci odnesú aj spomienky na osobné stretnutie s Tomom Jonesom či spoločnú fotografiu. Spevák totiž s radosťou prístupil na to, že sa po svojom koncerte stretne s dvojicou fanúšikov.

Slovenské publikum sa už tento týždeň môže tešiť na ďalší veľký koncert. Do bratislavskej AXA Arény NTC zavíta so svojim programom charizmatický Tom Jones. Prítomní si spolu s britským hudobníkom zaspievajú skladby ako Delilah, She´s a Lady, It´s not unusual či Bondovku Thunderball. V štvrtkový večer nebude núdza ani o tanec! Svoje povestné pohyby priamo na pódiu predvedie Tom Jones. Hity ako It´s not unusual či Sexbomb určite strhnú do tanca všetky vekové kategórie. „Veľmi nás tešia ohlasy aj od zástupcov mladšej generácie, ktorí sa na koncert chystajú. Je to dôkaz toho, že Tom Jones je skutočná legenda a oslovil aj mladšie publikum. Jeho spevácky prejav je rovnako úžasný, ako bol v časoch jeho mladosti. Skutočne, a to nielen spevom, vytvára pocit, že popiera zákony času,“ vyjadrili sa zástupcovia agentúry VIVIEN.

Slovenská koncertná zastávka je súčasťou turné, ktoré Tom Jones odštartoval v Amerike. Po koncerte v Bratislave ho čakajú vystúpenia v Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Francúzsku, Chorvátsku a dokonca aj v izraelskom Tel Avive.

Sir Thomas Jones Woodward má na svojom konte viac ako 100 miliónov predaných hudobných nosičov. V roku 2006 mu kráľovná Alžbeta II. udelila rytiersky titul za výnimočný prínos v oblasti hudby. Tom Jones je držiteľom viacerých hudobných ocenení vrátane Grammy, MTV Video Music Awards, Brit Awards a mnoho ďalších. Posledné lístky na bratislavský koncert si stále môžete zakúpiť v cene už od 49 eur.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.