Toto ste ešte nevideli: Ariana Grande, Kim Kardashian, John Travolta a Ryan Reynolds v známom vianočnom hite!

24. decembra 2019
3061
 

Vianočný hit All I Want For Christmas Is You od Mariah Carey azda nikomu netreba predstavovať.  Ide o skladbu bez ktorej si nevieme predstaviť vianočné playlisty a predstaviť si to bez nej rozhodne nevie ani samotná Mariah Carey. Nahrávka z 90-rokov sa aj po rokoch teší obrovskému úspechu a spoločne s Mariah si ju tento rok zaspievajú aj ďalšie hollywoodske hviezdy!

Americkej speváčke Mariah Carey sa totiž tento rok podaril skutočne husársky kúsok! V dobe, kedy jej nové skladby ani zďaleka nebadajú takú pozornosť, ako jej hity z 90-rokov sa opäť dostala na čelo amerického hudobného rebríčku. Carey sa to podarilo s jej vianočným hitom All I Want For Christmas Is You,  ktorý tento rok oslavuje 25. narodeniny od svojho vydania. Carey sa tak môže pochváliť tým, že je jediný sólový interpret v histórii, ktorému sa na prvú priečku rebríčku Billboard Hot 100 podarilo dostať 19 svojich skladieb.

Výsledkom nekelsajúceho úspechu je zrejme najhviezdnejšie video tohto roku. Pred kamerou sa objavia napríklad speváčky Katy Perry, Normani, Ariana Grande, Bebe Rexha, Ciara či Jennifer Hudson. Na svoje si však prídu aj ženy, ktoré sa môžu tešiť na Ryana Reynoldsa či nestarnúceho Johna Travoltu. Výsledok dojal aj samotnú Carey. „Wau! Toto je jeden z najlepších darčekov, aké som kedy dostala. Som vďačná všetkým mojim priateľom a obľúbených umelcom, ktorí sú súčasťou tohto videa. Vyčarili ste na mojej tvári obrovský úsmev.“

Pri tejto príležitosti zverejnila Mariah až trojicu nových videoklipov, pre tento song. Prvé, ktoré vyšlo ešte v úvode novembra zrecyklovalo doposiaľ nepoužité zábery z pôvodného vizuálu z roku 1994.

To však nie je jediné video, ktorým si hudobná diva pripomína úspech jej 25-rokov starej nahrávky. Pred pár dňami totiž zverejnila úplne noví klip s podtitulom Make My Wish Come True, v ktorom sa okrem nej objavili aj jej syn Moroccan a dcérka Monroe. Nech to znie akokoľvek neuveritelne, tak Mariah sa podarilo nahrať vianočnú skladbu, ktorú dnes bez váhania môžeme označiť za klasiku, ktorá tu zotrvá roky, podobne ako Tichá noc či Jingle Bells. Samotná Mariah pritom priznala, že v dobe kedy túto pieseň nahrávala, tak vôbec nepredpokladala, že sa dočká takej obrovskej odozvy.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.