Jarná inšpirácia pre útulný domov. In sú kvetinové vzory a svieže farby!

24. marca 2023
1202
 

S jarou je spojené prebúdzanie prírody, ale aj veľkonočné sviatky. Väčšina z nás si s príchodom teplejšieho počasia aj svoju domácnosť vyupratuje a ozvláštni nejakou novinkou, ktorá oživí domácnosť. Výber trendy, ale aj praktických doplnkov pre každý príbytok ponúka Dedoma.

Kvitnúca jar je nekonečným zdrojom inšpirácie, je plná pastelových farieb a výrazných vzorov, ktoré už na prvý pohľad upútajú našu pozornosť. Prírodné motívy, detaily kvetov alebo farby krajiny sú skvelým doplnkom aj pri výbere bytových doplnkov. Spálni pristanú kvetinové obliečky, v prípade kuchynských doplnkov stále vedú hrnčeky, taniere alebo obrusy. V kúpeľni zas potešia uteráky, ktoré svojou farebnosťou oživia jej interiér.

Jarný refresh pre každú spálňu

Príchodom teplejšieho počasia a presunom na letný čas si aj vaša spálňa zaslúži oživenie v podobe trendy obliečok v žiarivých farbách, vďaka ktorým budete každé ráno vstávať s úsmevom. Rodinný set posteľnej bielizne Maya s kvetinovým dekorom je vyrobený z hebkého brúseného mikrovlákna, má jemný zamatový povrch príjemný na dotyk. Veľmi ľahko sa udržujú, sú vhodné aj pre alergikov a nemusia sa žehliť.

Pre spánok ako na rozkvitnutej lúke môžete siahnuť po posteľnej súprave Laura vo sviežich farbách s motívmi kvetov, ktoré vám dodajú potrebnú energiu. Obliečky sú vybavené praktickým zapínaním na zips pre jednoduché obliekanie.

Veľkonočné dekorácie

Ani sa nenazdáme a máme tu veľkonočné sviatky, ktoré si tento rok konečne užijeme aj bez pandemických obmedzení. Tých malých, ale aj veľkých kúpačov určite poteší, ak ich na sviatočnom stole privíta výslužka v košíku v tvare zajačika.

Svoj sviatočný stôl môžete doplniť tiež o obrus so sviežou kvetinovou potlačou, ktorá dodá každému interiéru jarný nádych. Obrus s motívom rozkvitnutej lúky v jasných farbách sa takmer nekrčí a je stálofarebný, nemusíte sa preto báť toho, že by na priamom slnku stratil svoju charizmu.

S jarným nádychom do kúpeľne

Závan jarného motívu určite oceníte aj keď sa rozhodnete, že si chcete dopriať kúpeľ či sprchu, alebo jednoducho pred spaním absolvovať skin-care rutinu. Súprava 6 kusov vaflových utierok v odtieňoch fialovej a smotanovej bude skvelá tiež ako príručný uteráčik pre vaše návštevy.

Ak sa chcete v období inflácie poistiť pred nečakaným výdavkom za energie, no zároveň si nechcete odoprieť horúci kúpeľ či dlhú sprchu, určite oceníte kúpeľňové batérie od Grohe. Špičková technológia pre každú domácnosť.

Grohtherm 1000 Performance bude dokonalým vylepšením vašej sprchovacej rutiny. Vďaka technológii GROHE TurboStat má voda vždy ideálnu teplotu bez výkyvov, technológia CoolTouch dokonca zabraňuje riziku obarenia tým, že udržiava telo termostatu chladné. Každý určite ocení GROHE EcoButtonm ktorý znižuje spotrebu vody až o 50%. Viac info nájdete na Grohe.sk.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.