Slovenskú fitnesku sleduje takmer 300 000 ľudí! Jej srdce však patrí len jednému mužovi

11. februára 2020
6348
 

Timeu Trajteľovú možno vôbec nepoznáte, no na Instagrame patrí medzi najsledovanejšie Slovenky. Mladú brunetku, ktorá žije v Prahe sleduje viac ľudí, než Celeste Buckingham, či Emmu Drobnú. Timeu nie je žiadne béčku, 3 krát sa môže pochváliť titulom majsterky sveta a 2 krát titulom European bikini champion.

Ak máte slabosť pre ženskú krásu a vyšportované telá, tak by ste si určite mali posvietiť na mladú Timeu. Úspešná Slovenka sa našla práve v športe, ktorému sa venuje v súkromnom ale aj pracovnom živote. „Prvý krát som navštívila fitness centrum ako 16 ročná. Odmalička som sa venovala športu, najprv som robila gymnastiku, neskôr som repzrezentovala školu v atletike a dlhé roky som tancovala a tak som si po ukončení tanečnej školy chcela nájsť niečo, čomu by som sa mohla venovať vo voľnom čase. Cvičenie mi prišlo v tej dobe veľmi atraktívne, nakoľko spojuje pohyb, zdravý životný štýl s krásou tela,“ píše Timea na svojej webovej stránke.

Timea je dôkazom toho, že každá drina skôr či neskôr prinesie ovocie. Ona sama sa môže pochváliť ziskom niekoľkých titulov. „Prvú súťaž som absolvovala mesiac po 18tich narodeninách v Českej republike v Bystřici pod Hostýnem a získala som 2.miesto. Súťaženie sa mi zapáčilo tak, že od tej doby súťažím každú sezónu. Od roku 2015 som pod Slovenskou asociáciou kulturistiky, fitness a silového trojboja a som členkou Slovenskej reprezentácie. Pôsobím ako osobná & online trénerka, venujem sa príprave ďalších pretekárok a som takisto výživová špecialistka v jednej firme, ktorá sa zaoberá zdravým krabičkovým stravovaním pre športovcov a bežných ľudí.“

Timea rozhodne nepatrí medzi ženy, ktoré by mali núdzu o mužskú pozornosť. Ona si však z pohľadov nadšencov nič nerobí. V súkromí totiž žije po boku svojho manžela Petra, s ktorým pred pár dňami zverejnila video, v ktorom odpovedajú na to, ako to vyzerá v ich domácnosti. Peter tiež prezradil, čo si myslí o úchylných fanúšikov jeho lásky.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.